Czy ten zasilacz pociągnie te podzespoły?

WARRIOR firmy Amacrox 350W chodzi jak 400W to ten zasilacz

a to podzespoły:

procesor- C2D E4300

płyta- MSI P6N SLI FI

grafika- Galaxy GF 7600GT 256MB 1.4 ns DDR3 128Bit PCI-E

ram- Goodramy 2gb 667

  • dwa dyski twarde seagate barakuda 320gb

nagrywarka dvd

i jak da rade ??chodzi o to ze mam juz ten zasilacz :lol:

AX400?

Powinien pociągnąć, było trzeba kupić inny mocniejszy.

ale wtedy nie wiedziałem że tak zmodernizuje komputer

Spokojnie ze pociagnie,nawet jeszcze duzo zapasu zostanie

12v=300W

Nie masz się czym martwić Amacrox to czołówka zasilaczy i na 100 % pociągnie :wink:

ok dzieki . a jeszcze jedno czy sprzet ktury wybrałem jest ok czy jeszcze coś zmienić??

Witam!

Ja bym…

  1. wymienił płytę główną

  2. grafikę na 7600GS lub w ogóle 7900GS, bo 7600 teraz zbyt mocne już nie jest

  3. dyski bym wziął Samsungi, bo znowu wróciły do łask

Przy tej zasiłce z OC może być kiepsko

Zasilacz spokojnie pociągnie

A płyte główną zostawiłbym

Karte graficzną jak w najnowsze gry grasz to weź 7900 ja gram w Obliviona i mi 7600 starcza

A z dyskiem to bojętnie który weźnieszj każdy jest szybki WD, Samsung, Maxtor, Seagate, hitachi

Było kupić co najmniej 400W, a 450W, by na pewno starczyło i oc by było :stuck_out_tongue:

między ax400-pnf a ax450-pnf są 4 ampery na 12V więcej wiec na moje lekkim podkręcisz i spokojnie Ci pociągnie bo ax400-pnf ma chyba na 12V 25A a 450 ma 29A

dyski juz mam sagate barakuda 320gb sata 16mb

nie zamiezam podkręcać

a nad karta jeszcze sie zastanowie bo sprzet kupuje po wakacjach

na jaką konkretny przykład prosze i dlaczego konkretne argumenty

dziękuje za pomoc :!: :!: :!:

Płyty nie ma sensu (4 fazy zasilania, dobry dźwięk), przy pamięciach 667 do o/c będzie dobra, widocznie jak nie pisze Asus to zła. A po wakacjach, to i tak pewnie 99% będzie do zmiany, już wychodzą płyty na P35, niedługo na rynek wejdzie Gigabyte DS4 na 650i z 6 fazami zasilania.

Witam!

Dokładnie jak napisał Tobi… co z resztą uwzględniłem na początku, że ja bym zmienił, a nie, że musisz zmienić… dlatego nie podawałem nazwy czy argumentów, bo po prostu nie cenię sobie firmy MSI (ot tyle) :slight_smile:

Co do sprzętu… jak kupujesz po wakacjach, to póki co w ogóle wstrzymaj się z wybieraniem komponentów, bo za te 3 miesiące to będzie zupełnie inna sytuacja na rynku.

Nie ma sensu teraz nawet spekulować na temat wyboru sprzętu, który będzie kupiony za 3 miechy.

Wiem że nie na temat ale…

widzieliście ile kosztuje 512Mb, 1024MB, 2048 MB DDR3 od Kingstone w komputroniku. A już myślałem że większej paranoi przez najbliższy rok od podania sobie ręki przez Wałęsę i Kwaśniewskiego nie zobaczę.