Czy ten zasilacz wystarczy?

Zakupiłem płytę Asus P5B i GeForce 8600 GT Palit Sonic+. Przymierzam się do zakupu pamięci DDR2 Geil 2x1GB 800 dragon. Problem w tym, że zasilacz jaki mam w tej chwili to Amacrox WARRIOR AX400-PNF i boje się, że nie uciągnie on tej konfiguracji. Zakupiłem go nie tak dawno dlatego, że padł mój stary zasilacz. Czy wystarczy ten który mam czy muszę go zmieniać?

400W to wcale nie nie tak dużo do twojej konfiguracji, proponowałbym 450w albo 500w dla świętego spokoju

spokojnie wystarczy

Głównie chodzi o to czy ten zasilacz po prostu pociągnie tą konfigurację. Bez żadnego OC na razie itd. Tylko żeby zahulało :slight_smile:

Podany przez niego zasilacz ma 350W.

Powinien wystarczyć … tylko Pentiuma 4 nie za bardzo jest po co podkręcać :stuck_out_tongue: Większe temperatury, większe zużycie prądu a wydajność raczej nie zauważalna. No chyba że będziesz 8600 kręcił ale do tego też wystarczy zasiłka.

Uciągnie. Kupuj

Jeśli chodzi o tego mojego staruszka Pentium to jest on do czasu tylko :slight_smile: Zmieniam na razie tylko co konieczne, znajdzie się kasa to zmienię i Pentium :slight_smile: No ale przed tym pewnie zasilacz za jakiś czas :slight_smile: Dzięki za pomoc. Skoro na razie wystarczy ten co mam to nie będe sobie tym głowy zaprzątał :slight_smile: