Czy ten zasilacz wystarczy?

(Remidas83) #1

Zakupiłem płytę Asus P5B i GeForce 8600 GT Palit Sonic+. Przymierzam się do zakupu pamięci DDR2 Geil 2x1GB 800 dragon. Problem w tym, że zasilacz jaki mam w tej chwili to Amacrox WARRIOR AX400-PNF i boje się, że nie uciągnie on tej konfiguracji. Zakupiłem go nie tak dawno dlatego, że padł mój stary zasilacz. Czy wystarczy ten który mam czy muszę go zmieniać?

(Zolin738) #2

400W to wcale nie nie tak dużo do twojej konfiguracji, proponowałbym 450w albo 500w dla świętego spokoju

(Goodprogram) #3

spokojnie wystarczy

(Remidas83) #4

Głównie chodzi o to czy ten zasilacz po prostu pociągnie tą konfigurację. Bez żadnego OC na razie itd. Tylko żeby zahulało :slight_smile:

(M Gaszka) #5

Podany przez niego zasilacz ma 350W.

(Mateusz 931) #6

Powinien wystarczyć ... tylko Pentiuma 4 nie za bardzo jest po co podkręcać :stuck_out_tongue: Większe temperatury, większe zużycie prądu a wydajność raczej nie zauważalna. No chyba że będziesz 8600 kręcił ale do tego też wystarczy zasiłka.

(Błażej) #7

Uciągnie. Kupuj

(Remidas83) #8

Jeśli chodzi o tego mojego staruszka Pentium to jest on do czasu tylko :slight_smile: Zmieniam na razie tylko co konieczne, znajdzie się kasa to zmienię i Pentium :slight_smile: No ale przed tym pewnie zasilacz za jakiś czas :slight_smile: Dzięki za pomoc. Skoro na razie wystarczy ten co mam to nie będe sobie tym głowy zaprzątał :slight_smile: