Czy ten zestaw będzie dobry do gier?

Witam z rana założyłem temat ale teraz już mam gotowy zestaw i mam pytanie czy cały zestaw będzie ze sobą dobrze współpracował i czy nowe gierki które teraz wychodzą będa dobrze chodzic ?? Oto on co byście w nim zmienili ?? I z jakiego sklepu internetowego zamówic najlepeij te częsci ??

Płyta główna Abit KN9 - jej nie zmienie bo wszyscy ją chwała jak na tą cene

Prcesor Athlona 64 x2 3600+ 1,9 GHz 65 nm Brisbane

GOODRAM DDR2 1 GB DUAL CHANNEL 2 x 512 MB - póżniej dokupie takie same kości i będzie 2 gb czy nie będzie śię gryzło tylko ??

Zasilacz Fortrona 350W MDN

Karta graficzna palit sonic 7600gs ddr3

Co o nim sądzicie chodzi mi tylko żeby można było sobie pograc w nowsze gry i Vista żeby normalnie chodziła ??

powinieneś napisać to w tamtym temacie :?

tak komputer będzie dobry również pograsz sobie na nim

nie powinno

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 11:55

ma viscie chcesz grać ? :stuck_out_tongue: to się wzajemnie wyklucza :stuck_out_tongue:

Może zamias tego, to coś na GF 8600, może będzie mniejsza wydajność, ale jak masz zamiar grać pod Vistą, to za pół roku będzie już sporo gier pod DX 10, to na 7600 zapomnij o graniu w gry wymagające DX 10.

Inny polap cenowy,i po drugie 7600 jest mniej wydajne :stuck_out_tongue:

Ja koledze zaproponuje to

gigabyte 965p 335zl

E2140 280zl

w apolo.pl

na starcie wydajniejsze,roznica w cenie nieduza,OC niewspominac.

NA 8600 też można zapomniec o graniu w wymagające gry. zresta moim zdaniem jak sie chce grać to sie konsole kupuje

Jeżeli chcesz grać na full detalach i max. rozdzielczości to można kupić kartę za 2000, a i tak się okaże że za pół roku będzie za słaba, podobno Gothic 3 może zamulić każdy sprzęt.

Na 8600 pograsz, tyle że nie na maksymalnych ustawieniach.

O ktorych grach mowisz.

Co zaowazylem chodzi o rozdzialke 1280x1024 to niepokrasz narazie w Lost Planet,colin drift na full detalach, a w tych dwoch tytolach juz 6800GE Galxy lepiej wypada niz 7900gs 660/1700 :lol:

Zapraszam do czytania i milej lektory.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … odkrecanie

Widać kolego, że w życiu na Viście nie grałeś

Jeśli chcesz by wszystko miało dobrą wydajność zmień zasilacz na mocniejszy polecam 450W Chiefteca sa tanie i dobre :slight_smile:

Amacrox Warrior AX450-PNF jest mocniejszy ma 2 linie +12V po 18 A, jest cichszy i tańszy.

HuntKey HK-350AP w tej samej cenie co ten Chieftec a jest cichszy ma wentyl 14 cm niby na naklejce ma 350W a tak naprawdę ma 450W jest mocniejszy od Amacrox Warrior AX450-PNF i Chiefteca 450W.

z rev 3.3

Proponowal bym cos mosniejszego…

http://abitech.pl/shop/towar/idt=1016303

drozsze ale lepsze i praktycznie niezniszczalne… raz na 100 przypadkow moze cos sie stac .

Ja bylem coprawda tym setnym ale serwis byl blyskawiczny , odrazu nowa zasilka :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

lol wydać 350 zł na zasilacz - rozumiem jak się ma komputer za 10 k, ale są tańsze zasilacze dobrej jakości np. Amacrox