Czy to bd działać? GF 8600gt

Witam. Planuje kupić tą kartę graficzną : pl.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/EN8600GT_SILENTHTDP512M/ . Czy podejdzie do tej płyty głównej? http://www.agito.pl/plyty-glowne/msi-94 … 30627.html Z góry dziękuje :slight_smile: Zasilacz 400w

Tak będzie działać i pasować, 400W ale jakiej marki?

Jakiś markowy, nie mam teraz dostępu do tego komputera. Jeśli ma faktycznie 400w to będzie działać tak?

Ja Bym Nie Polecał Tej Płyty Głównej Przeczytaj Dokładnie OPIS #-o

Gigabajt to też marka :smiley:

Jeśli faktycznie… Zależy co jeszcze podłączysz. Przy dobrym zasilaczu nie będzie problemu.

Dodane 28.12.2011 (Śr) 0:27

Protoculture , co złego widzisz w opisie? Poza tym, czytaj ze zrozumieniem. To kartę graficzną należy kupić, MoBo już jest.

Dzięki wielkie za pomoc:)

A ja wam powiem tak: 8600gt była bardzo często sprzedawana wraz z gotowymi zestawami z marketów czyli krótko mówiąc tak samo zasilacze nie były z bytnio dobre ponieważ te karty chodziły z zasiłkami typu feel III lub jeszcze gorszymi,znam kilka osób u których siedzi ta karta i zasilacz no name 350wat i nic się nie dzieje przez tyle lat,ja tej karty nawet bym się nie bał podpinać pod no name 400wat ale co markowy to markowy. Pozdro

No jeśli chodzi o mnie, to chcę aby ten komputer przeżył do maja, czerwca. W tedy złoże coś konkretnego, bo świąteczne ceny powalają:D

Możesz spróbować. Dobrze, bo do tego czasu powinny już być niereferenty HD7xxx i GTX 6xx więc będzie w czym wybierać.