Czy to bd działać? GF 8600gt

(Anonimowy96) #1

Witam. Planuje kupić tą kartę graficzną : pl.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/EN8600GT_SILENTHTDP512M/ . Czy podejdzie do tej płyty głównej? http://www.agito.pl/plyty-glowne/msi-94 ... 30627.html Z góry dziękuje :slight_smile: Zasilacz 400w

(igrek) #2

Tak będzie działać i pasować, 400W ale jakiej marki?

(Anonimowy96) #3

Jakiś markowy, nie mam teraz dostępu do tego komputera. Jeśli ma faktycznie 400w to będzie działać tak?

(Dvdgttgtt) #4

Ja Bym Nie Polecał Tej Płyty Głównej Przeczytaj Dokładnie OPIS #-o

(Qba Lukaszczyk) #5

Gigabajt to też marka :smiley:

Jeśli faktycznie... Zależy co jeszcze podłączysz. Przy dobrym zasilaczu nie będzie problemu.

-- Dodane 28.12.2011 (Śr) 0:27 --

Protoculture , co złego widzisz w opisie? Poza tym, czytaj ze zrozumieniem. To kartę graficzną należy kupić, MoBo już jest.

(Anonimowy96) #6

Dzięki wielkie za pomoc:)

(kamilek030190xd) #7

A ja wam powiem tak: 8600gt była bardzo często sprzedawana wraz z gotowymi zestawami z marketów czyli krótko mówiąc tak samo zasilacze nie były z bytnio dobre ponieważ te karty chodziły z zasiłkami typu feel III lub jeszcze gorszymi,znam kilka osób u których siedzi ta karta i zasilacz no name 350wat i nic się nie dzieje przez tyle lat,ja tej karty nawet bym się nie bał podpinać pod no name 400wat ale co markowy to markowy. Pozdro

(Anonimowy96) #8

No jeśli chodzi o mnie, to chcę aby ten komputer przeżył do maja, czerwca. W tedy złoże coś konkretnego, bo świąteczne ceny powalają:smiley:

(sla17) #9

Możesz spróbować. Dobrze, bo do tego czasu powinny już być niereferenty HD7xxx i GTX 6xx więc będzie w czym wybierać.