Czy to dobra firma?

(system) #1

Witam znalazlem takie cos :

http://allegro.pl/item100090626_spv_c50 ... iaka_.html

co to za firma SPV ??? dobra jakas czy badziew ?? i powiedzcie czy ten telefon dobry bo funkcje ma niezłe

(Kamillo Voids) #2

także się przyłanczam do pytania geforc na pierwszy rzut oka telefon zajefajny! ale nigy nie słyszałem o tej firmie :?

(Dod) #3

SPV to jedna z najbardziej znanych firm na zachodzie.

(Brokulin) #4

SPV to chyba marka telefonów dostępnych tylko w Orange. Tzn. operator kupuje od producenta wybrane modele i branduje je logiem SPV i Orange. W wyniku tego często można te same modele spotkać pod marką SPV, Qtek albo HTC, ale generalnie można polecić.

(system) #5

i teraz znowu mam dylemat :confused: czy k700i czy motka v360 czy ten SPV c500 :confused: ach te wynalazki :frowning:

(Błażej) #6

Jeżeli masz zaufanie do sprawdzonych firm bierz jego.

PS: Mam jego i sprawuje się wyśminicie :mrgreen:

Lubisz ergonomie i telefony z klapką - ten telefon jest da ciebie :wink:

Najlepiej to popytaj się użytkowników tych telefonów jak się sprawują

(aju) #7

Mojemu kumplowi tata przywiózł telefon firmy SPV bodajże z

Francji.

Model jakiś m3000 czy jakoś tak. I muszę przyznać że jestem

zaskoczony. Jakość materiału świetna, wyświetlacz wyraźny. Bateria

trzyma 3 dni przy ciągłym użytkowaniu (mp3, java, sms, kilka minut rozmów).

Tak więc na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo dobrze. Ale jak sie

będzie sprawowął na dłuższą metę: to czas pokaże.

(system) #8

jednak moj wybor padł na ........... Motorole V360 :slight_smile: widzialem ja z bilska i jest super teraz tylko sprzedam moja tragiczna Nokie :confused: i kupie se ta Motke :slight_smile:

(Dod) #9

geforc : zły wybór... SPV bije na głowe jakieś tam Motki czy inne SE. Tutaj nie ma nawet co porównywać.

(aju) #10

Czy bije? To się można zastanawiać. Zależy jaki model do jakiego porównywać.

Nie ma na rynku dwóch takich samych telefonów aby je dokładnie porównać

(system) #11

no moze i bije na glowe ale Nokie to bije juz napewno i nie na glowe ale na pysk :slight_smile:

(Błażej) #12

Mógłbyś mi przedstawić dowody, albo chociaż powiedzieć dlaczego tak sądzisz?

(aju) #13

Nokia to taka firma która do telefonów ładuje niewiele a bierze za nie wiele. A gdy wali wiele to bierze znacznie za wiele.

Mam nadzięję że rozumiesz.

(system) #14

swietnie to napisales/as :] o to mi chodzi wlasnie :slight_smile:

(Driver122) #15

poza znaną marką Nokia-nic więcej. Zgadzam się z Aju. Duże pieniądze za nic.....

(system) #16

dokładnie :slight_smile: np nokia 6230i telefon ktory nawet w polowie niedorownuje SE k700i a jest prawie 2 razy drozszy a ma dwa razy mniejszy wyswietlacz niz SE za darmo tego telefonu niechce nawet :slight_smile:

(Błażej) #17

Z tym się nie zgodze, chociaż sam mam SE k700i.

Proszę, napisz chociaż jedną funkcję jakiej nie ma nokia 6230i, a ma k700i(nie wliczając w to wielkości wyświetlacza)

(system) #18

prosze bardzo :

-więcej pamięci wewnętrznej

-lampa błyskowa

(Błażej) #19

Akurat to jest jednocześnie wadą i zaletą :slight_smile:

SE k700i niestety nie ma slotów na karte pamięci więc myśle, że co do pamięci Nokia wygrywa.

Z tym się zgodze, chociaż z mojego punktu użytkowania, lampy błyskowej używam z ok. 1x na 50 zdjęć :mrgreen: , a poza tym myśle że lampy błyskowe w telefonach to zbędna rzecz(chociaż CZASEM może się przydać)

(aju) #20

W tych straszych modelach owszem (np. dla e398 --> to nawet nielampa błyskowa a latarka).

Ale coraz częściej w telefonach znajduje się matryce 3MPx i bez lampy z prawdziwego zdarzenia to po prostu lipa.