Czy to dobra golarka elektryczna?

Chcę kupić golarkę elektryczną ale nie mam za dużo kasy ): mam taką na oku http://allegro.pl/item911536413_golarka_philips_hq_7310_gwar_24_kurier_24_godziny.html

Czy ktoś może ma i używa? Czy jest ona dobra (na jak za tą kwotę - pewnie takie z 1000 zł są lepsze)?

Zanim kupisz, sprawdź po ile są ostrza. Kolega miał philipsa, trochę droższy model i jak mu się stępiły, to chcieli za nie ponad 200zł, nie wiem jak jest w tym modelu. Generalnie powiem ci, że w granicach 200 zł naprawdę idzie kupić dobrą golarkę, a te dużo droższe niekoniecznie są lepsze, często więcej bajerów i chwytów marketingowych. Ja ze swojego doświadczenia mogę ci polecić golarki Brauna, mają trochę prostszą budowę - zamiast tych 3 kółek - tradycyjny nożyk + metalową folię, mam taką od kilku lat, ostrza zmieniam tak jak producent zalecił co 18 miesięcy i wszystko gra.

Mam podobną już od 2 lat, używam codziennie i nożyki jeszcze dają radę. Więc polecam. Plusem jest to, że ma akumulator, więc idealna na wyjazdy. No i można ją myć pod wodą (oczywiście po wyłączeniu :slight_smile: ).

Ja Brauna nie polecam, miałem przed philipsem, gorzej goli.

Tak naprawdę, to jak cię ogoli w dużej mierze zależy od zarostu, mnie Braun goli idealnie, brat miał droższy model i nie dawał rady… Tego Brauna, co mam mogę płukać nawet jak chodzi na baterii, z oczywistych względów jak jest podłączona kablem, płukać nie wolno.

No to też prawda, kolega ma Brauna i zachwala, ja jednak wolę głowicę z Philipsa, kwestia gustu i zarostu. Braunem nie mogłem się ogolić przy gardle i był głośniejszy, dlatego wolę Philipsy :slight_smile:

Sam mam Brauna (najtańszy model z akumulatorem), więc nie będę się wypowiadał o Philipsach.

Na pewno Braun jest głośniejszy, ale co do golenia to nie mam żadnych powodów do narzekania.

Jedna rzecz tylko mnie zastanawia, czas ładowania akumulatorów w tym Philipsie - 8 godzin. Moja golarka ładuje się ok 30 min, a czas golenia jest porównywalny (na pewno nie krótszy)

No fakt, ładuje się długo, ale ja i tak zostawiam wtedy na noc, więc mi to nie przeszkadza…

Dobry wybór. Osobiście mam golarę Philipsa, którą dostałem na 18, a będzie to już kawał czasu i idzie jak nowa.

dzięki ^^