Czy to dobra konfiguracja? Dla wymagającego

Skoro Nec jest zamieszany w produkcję Plextor’ów śmiem twierdzić, że to im nic nie daje. Lamborghini/Ferrari też idzie rozwalić na drodze(vide ten burak Zientarski).

Ale tu się odniosłem do twojej propozycji 5xhdd raid 0. Z resztą czy chcemy czy nie, nie mamy żadnego wpływu na kaprysy dysków, ma paść to padnie choćby nie wiadomo co za tech. tam wpakowali.

Ferrari to w sumie fiat, ale jednak niewiedzieć czemu nieco lepszy :wink:

No dobrze bo schodzicie z tematu. Może wezmę ale 3 dyski w raid i wystarczy. A moze mi jeszcze ktos powiedzieć jak je mam połaczyć żebny byly w tym raidzie???

Podłączyć i zainstalować sterowniki w czasie instalacji systemu. W XP gdy włożysz płytę instalacyjną i naciśniesz dowolny klawisz po kilku sekundach gdy pokaże się niebieski ekran instalacji naciśnij F6 i włóż dyskietkę od RAIDa, w viście jest łatwiej gdyż po załadowaniu się instalacji, na dole okna widoczny napis: “Wyszukaj dyski twarde” gdzie będziesz mógł zgrać stery z dyskietki.

Jeżeli nie dostałeś dyskietki z płytą g. to poczytaj instrukcje jak ją utworzyć.

OK nie mam takiej dyskietki. ale się upomnę.

Przeczytaj instrukcje jak utworzyć dyskietkę, zapewne jest w instrukcji od płyty, a plik na płycie ze sterami.

ok. emat chyba do zamknięcia.