Czy to dobre buty?


(Damian S100) #1

Witam! ma ktoś te buty http://www.allegro.pl/item519565112_nik ... sport.html? warto je kupić?


(slawex1983) #2

Moim zdaniem nie. Mogę Ci sprzedać nowe 100x mocniejsze z blachami za 100zł. Rozmiar 42. W razie co pisz na PW :smiley:


(system) #3

Kolega ma takie buty i narzeka na podeszwę bo mówi że na każdej gładszej powierzchni mu się ślizga (mówił że na kostce brukowej nawet czasami mu stopa zjedzie)


(Cyba91) #4

warto pod jakim względem? ładne i cenowo dobre jak większość rzeczy na allegro.Osobiście nie mam przekonania do kupna butów z allegro.Dużo butów to podróbki,szybko się rozklejają.


(system) #5

No i na dodatek potem trzeba się męczyć jak okaże się że but nie wchodzi na nogę. Lepiej kupić w sklepie.


(M Ankiewicz) #6

Tzn. buty Nike oczywiście warto jak najbardziej kupić, jeżeli się podobają, bo zapewne będą solidne, ale z allegro ja bym butów nie brał. To trzeba przymierzyć, zobaczyć, itd. Czasami przymierzałem fajne buty, a na nodze okazywały się jakimś niewypałem, a czasami złapałem coś "średniego", przymierzyłem i kupiłem, bo się prezentowały świetnie.


(Damian S100) #7

chodzi o to czy są wytrzymałe? a buty raczej w sklepie kupię chyba że cena będzie dużo większa niz na allegro...


(SeBoLaS) #8

Według mnie z wyglądu kaszana jak ucięte kalosze :smiley: Ale to tylko moje zdanie (za tą cenę można wyszukać lepsze :stuck_out_tongue: )


(Damian S100) #9

no zgodzę się na obrazku głupio wyglądają ale na nodze bardzo dobrze :smiley:


(M Ankiewicz) #10

No i najważniejsze, że Tobie się podobają - mi np. też nie, ale ludzie chodzą w różnych butach i czasami dziwacznych (chociaż te jakoś specjalnie dziwacznie nie są), a mimo wszystko jakoś do tych osób "pasują" i wyglądają dobrze. Nie ma co patrzeć na opinie w internecie.


(Damian S100) #11

wiem ale chodzi mi o trwałość tych butów bo np. niedawno miałem pumy które rozeszły się :smiley: po pół roku :expressionless: a gwarancja nie objeła pęknięć :frowning: