Czy to dobry komputer?

bardzo dobre pamięci “by Qimonda” na standardowym napięciu przy CL4 robią 870MHz 1,8V na CL5 i 2,2V jestem pewien że polecą 1066MHz… poza tym przy takim zestawie pamięci nie muszą być jakieś supermocne D9GMH… za 110zł możesz mieć albo Goodramy 800 albo Kingstony 667 albo te, z oc przewyższającym polecane tutaj często Patriot LLK… wybór jest prosty…

święta prawda (sam jestem posiadaczem tego dysku jest cichy, wydajny, bardzo zimny, i ma najlepszy wśród 320GB na talerz czas dostępu, choć jeszcze nie wiadomo czy nie jest awaryjny)… jednak przy kompromisie “jakość/cena cena cena” nic lepszego chyba nie ma przynajmniej w sklepie, w którym zestaw “składałem” esc.pl

A jaki polecicie komputer do 700zł , podobnie jak dla kolegi jest potrzebny, do użytkowania internetu, pracy przy nim, OPRÓCZ GRANIA?

Za 700zł proponuje do zbieranie więcej kasy bo branie nowego peceta po kosztach nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Procesor AMD Athlon X2 4200+ 2.2GHz

Płyta Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

2x1GB PC5300 667MHz Kingston KVR

Nagrywarka DVDR LG GH-20NS10 OEM Black SATA

Zasilacz ModeCom MC-350ATX 2.0 350W

GeForce 7300GT Palit Sonic

A taki zestaw by byl ok?

Bez komentarza…

Lepszym wyborem jest Pioneer DVR-215D

Już lepiej dopłacić ok 50 zł do Asus Radeon HD3650 dużo szybszy jest i dużo lepszy do filmów HD.

Mnie bardziej to odrzuciło…

Zamiast tego duetu ->Gigabyte GA-MA78G-DS3H za mniej więcej 255zł i w późniejszym czasie jakąś oddzielną kartę graficzną.