Czy to dobry sprzęt do 2k?

Tyle, że ten 8800GT to i tak za dużo jak dla mnie bo jak wspominałem w pierwszym poście bardzo mało gram.

A co do zasilacza to ma być cichy przede wszystkim no i trzymający nap. , ja mam wrażliwe ucho nawet słyszę prąd przepływający w kablach :stuck_out_tongue:

jak nie grasz a bardziej wykorzystujesz do pracy to zastanów się nad tym quadem to nie jest złe rozwiązanie a wiele zadań wykona znacznie szybciej (kompresja,dekompresja audio-video itP).

jeśli chodzi o grafikę to rzeczywiście może to być wspomniany 9600gt lub ati HD3850/70.

Modecom jest stosunkowo cichy - z pewnością głośniejszy będzie hdd, kosztem słabszej grafiki można łyknąć szybsze ramy

http://znak.pl/index.php?prid=DDR2du102 … 0XMS2%20Do

płyta faktycznie ma dobre chłodzenie, ale ABIT i Foxcon p35 to pewniaki że wyskoczą na FSB równe ~520 wiec przy kręceniu tego procka jest to niewątpliwie potrzebne

żeby wykręcić tego quada do 3.8 to byś musiał mieć na prawdę dobry WC, do grania bierz E8xxx albo tańszego E7xxx i grafikę 8800GTS

W zasadzie to nie mam jakiś wymagań do oc CPU :stuck_out_tongue:

Q6600 zadowalałby mnie na 3GHz

E8400 na 3.5GHz

twoj zestaw jest o wiele lepszy do krecenia i w ogole

jak C2D zadowala cię na 3,5 to bierz E7200 kosztuje ~350zl i dobija do 3,8Ghz

kasę dołóż do grafiki, i może większy dysk? lepsza obudowa ?

9600GT to jest max. jak na moje potrzeby, dysk 500GB już mam a obudowa chyba aż tak zła nie jest :stuck_out_tongue:

hm no to jak nie myślisz o wysokim oc i graniu to bierz E7200, skoro wszystko masz to może głośniki ? Logitech X-540 bardzo fajne

wg reklamy nawet ślepy może dzięki nim efektywnie grać xD do tego karta jakiś creative audigy 2 lub X-Fi i wypas. Reszta kasy w kieszeń, albo jakiś OS ?