Czy to dobry wybór?

Witam! Chciałbym kupic laptopa i myslalem nad acer’em AS5102WLMi lx.abh05.029, i mam pytanie czy to dobry wybór?

* Procesor (opis) AMD Turion64 TL50 (1.6Ghz)

* Matryca (przekątna) 15,4 cale

* Matryca (opis) WXGA Acer CrystalBrite TFT LCD, rozdzielczość 1280 x 800, wyświetlanie z podziałem ekranu przy użyciu programu Acer GridVista

* Pamięć zainstalowana (pojemność) 1024 MB

* Pamięć (opis) 2x 512MB of DDR2 533/667 MHz memory, upgradeable to 4 GB3 using two SODIMM modules (Dual Channel support)

* Dysk twardy (pojemność) 120 GB

* Dysk twardy (interfejs) SATA

* Dysk twardy (prędkość) 5400 obr/min

* Napęd optyczny (typ) Super Multi

* Napęd FDD Opcja na USB

* Fax modem Tak

* Karta graficzna (typ) Zintegrowana

* Karta graficzna (opis) ATI RadeonŽ Xpress 1100, HyperMemory (pamięć współdzielona do 128MB)

* Karta dźwiękowa Zintegrowana, wbudowany mikrofon

* Karta sieciowa przewodowa 10/100 Mbps Ethernet

* Karta sieciowa bezprzewodowa 54 (Mbps) - 802.11b/g

* Bluetooth Nie

* IrDA Nie

* PCMCIA PCMCIA Card Type I/II

* czytnik kart Tak, 5-w-1 (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)

* System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition

* Dodatkowe oprogramowanie Acer Empowering Technology (Acer eLock/ePerformance/eRecovery/eSettings/ePower/ePresentation Management), Acer GridVista, Acer Arcade, Acer Launch Manager, Norton Antivirus, Adobe Reader, CyberLink PowerProducer, NTI CD Maker

* Wbudowana kamera Tak

* Porty I/O 3x USB2 0, 1x VGA, 1x RJ11, 1x RJ45, 1x słuchawki/głośniki/Line-out, 1x mikrofon/Line-in

* Akumulator (opis) 44.4 W 4000 mAh Li-Ion (6-komorowa), czas pracy 2,5 godziny

* Wymiary (wys x szer x gr) 29.8/33.8 x 358 x 269 mm

* Waga 2,82 kg

* Wyposażenie Zasilacz, bateria

* Opis Wbudowana kamera 0,3 megapiksela Acer OrbiCam

Zależy w jakiej cenie to ma być. Ogólnie parametry kompa są bardzo fajne, tyle tylko, że Acery to jedne z najbardziej problematycznych notebooków z jakimi się spotkałem. W tej chwili zajmuję się sprzedażą min. takiego sprzętu i właśnie Acerów wraca najwięcej na serwis.

cena to ok. 2500-2600 zł

sagem1 proszę zmienić tytuł na konkretny.