Czy to jest dobry router Asus WL-500g Premium...itp?

Witam, potrzebuje nowego routera tylko nie wiem ktore wybrac a moze polecacie mnie inna wybrac? Chciałem wybrac Asusa WL-500g Premium lub Asus WL-500W tylko naprawde potrzebuje “zaawansowany” i “wielofunkcyjny” wiec tylko znalazlem asusa tylko nie wiem czy to dobry?

Witam.

Kilka routerów już konfigurowałem ,różnych marek . Na stałe zarządzam 4 szt ,ale jeżeli jeszcze sprzętu nie kupiłeś to polecam routerek firmy LINKSYS typ WRT54Gl + soft alternatywny (DD-WRT lub najnowszy Tomato)

To co potrafi WRT54Gl z softem Tomato 0.9 to “się w pale nie mieści” , a przynajmniej w mojej.

Routerek niezawodny , stabilny , w pełni konfigurowalny przez admina , choć przyznaję że do konfigurowania opcji zaawansowanych wymaga pewnej wiedzy.

Zajrzyj proszę na http://www.openliksys.info , poczytaj i pooglądaj.

Powodzenia

ja narazie uzywam router Dlink DI-624, ale zamierzam kupic nowy i lepsza, a co tego linksysa nie probowalem, ale ja naprawde potrzebuje wielefukcyjne router bedzie potrzebne na przyszlosci bo chce zbudowac sieci odleglosci np z legnicy do spalonej i siega ok 12 km zasiegu bede kupowal 2x Parabolic maxi 27 dBi lub na www jedno podlaczyc do routera a drugi do komputera karty sieciowy, a router tez musi jeszcze byc jedna antena 2dBi dla laptopa i dla wireless media player wiec jakie mam kupic porzadniejsze routera ale takze tez chce podlaczyc drukarke do routera i tez dysk poprzez USB 2.0 jesli jest mozliwosci a sa dostepne tylko w Asusie :frowning:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 20.11.2006 (Pon) 12:07

znalazlem cos podobanego router FRITZ!Box Fon WLAN 7140 ze mozna podlaczyc dysk lub drukarke, ale ma jedno antena :frowning: