Czy to jest legalne?

chce poprać betę gry test drive unlimited i nie wiem czy to jest legalne:/ a boje sie kupic bo moze zle bedzie chodzila :frowning: prosze o odp

skąd. Jezeli torrent lub P2P to NIElegalne :wink:

a od czego są wymagania na pudełku ?

ta a gothic 3 jakie ma wymagania na podelku albo w rzyczywistosci??? lol

O co Kaman? .Jak producent sam oficjlanie wypuscił betę to może nawet sciągac z WAREZA i nic złego się nie stanie.

laki000: wierz w to co na pudełkach piszą to w klapakach na mrozie będziesz chodził.Sam się przekonałem o prawdziwych informacjach zamieszczonych na pudełku 2 razy :evil:

dzieki za poparcie nie mam zamiar uwydac 100zl zeby patrzec na pokaz slajdow :twisted:

beta, z definicji jest wersją nie finalną, więc może działać zupełnie inaczej niż wersja finalna… nie lepiej ściągnąć demo (przeważnie jest ono dostępne na stronie producenta)?

dema nie ma tej gry :confused:

Hmm, o ile wiem beta tej gry nie wyszła dla za darmo (w ogóle nie wyszła) dla ludzi prywatnych. Dostęp do niej mają tylko ludzie z branży, a i też nie wszyscy (np. nie każde czasopismo). A co do tego czy jest na torrencie czy gdzie indziej… jeżeli została tam umieszczona przez twórców i oficjalnie podają linki do niej to w takim razie jest to legalne :wink: podrawiam

przeczysz sam sobie jak jest dostępna dla ludzi z branży to nie powinno jej być na torrencie :stuck_out_tongue:

Ehh…bez przesady,myśle że jeżeli masz na prawdę zamiar kupić tą grę ,to zassij ja nawet nie legalnie(z torrenta, wareza czy innego czegoś tam ),sprawdź czy Ci chodzi,wyrzuć z dysku i idź sobie kupić w sklepie…Ludzie nie udawajcie już takich ,świętych" bo to już jest bez sensu…