Czy to jest legalny klucz do KIS 2011?

Czy tego rodzaju klucze są legalne? : http://allegro.pl/kaspersky-internet-se … 00111.html

Czy mogę mieć nieprzyjemności prawne gdy zakupię tego rodzaju klucz?

A dlaczego mają być nielegalne ?

Ze względu na bardzo niską cenę- wydało mi się to podejrzane i dlatego sie upewniam.

http://www.kaspersky.pl/partners.html?s=partner_list - tutaj masz partnerów, od nich kupuj licencje. Już raz się tak przejechałem. Kupiłem taki klucz kiedyś za 50 zł, po 3-4 miesiącach został on dodany do czarnej listy a sprzedawca zamilkł. Nieprzyjemności żadnych nie będziesz miał oprócz tego, że jest duża szansa, że klucz zostanie zbanowany.

Polecam sklep http://www.gold.pl/ Od nich własnie kupiłem klucz na rok i jak na razie jest wszystko OK. Jest to partner Kasperskiego.

no faktycznie porównywalem ceny…widze że ta sama osoba sprzedaje tez inne keye ale negatywów brak … jeśli nie sprzedaje lewych kluczy to przychodzi mi na mysl tylko jedna opcja - kupuje klucze np na ukrainie ? :smiley:

Klucze pewnie od angielskiej wersji ,a za kilka miesięcy będą na czarnej liście :razz:

W zeszłym roku kupiłem taki klucz z Allegro za ok. 40 PLN i bez problemu działał rok.

Zależy od szczęścia :wink: Jeśli chcesz mieć pewniaka kup od partnera. Możesz spróbować kupić ten klucz a nuż, widelec się uda, i pociągniesz na nim rok. Żadnych nieprzyjemności prawnych tak jak pisałem nie będziesz miał. To sprzedawca zapewnia, że klucz jest oryginalny.

I co w związku z tym ??

Czy kupując Rolexa za 50 zł masz pewność że to oryginał pomimo zapewnień sprzedawcy ??

Sama niska cena jest już powodem do nieufności co do sprzedającego i może być powodem do nieuznania ewentualnych roszczeń u producenta softu.

Też kiedyś chciałem się skusić na ten tani klucz. Jednak tak z ciekawości wysłałem e-mail do polskiego dystrybutora czy oddziału Kasperskiego z linkami do tego typu aukcji. Zostałem poinformowany, że Ci sprzedawcy nie są autoryzowanymi dystrybutorami i sprzedają prawdopodobnie nielegalne klucze. Zrezygnowałem z zakupu. Sprawdź ile kosztuje klucz u oficjalnego dystrybutora a sam stwierdzisz, że coś jest nie tak. Na allegro masz klucz za 20zł a na oficjalnej stronie 155zł. Ktoś tu naciąga ludzi, zgadnij kto?

a jak kupił np przez ukrainskie allegro a potem sprzedał w pL to bedzie nielegalne ? :stuck_out_tongue:

Nabijajcie dalej kasę tym krętaczom.