Czy to kolejny spam w GG - numer 2857037?

(Nerogold) #1

Witam!

Nie jestem pewien czy umieściłem temat w dobrym dziale ale mam pytanie...

Uważam że z numeru 2857037 przysyłany jest spam dostałem taką wiadomość:

2857037 (12-06-2007 3:20)

czesc jesli mnie nie pamietasz to mam fotki na stronce 'forexik eu' znajdz mnie i odezwij sie, login 'bmw' :stuck_out_tongue:

2857037 (12-06-2007 3:20)

spotkamy sie w koncu ? Pospiesz sie Wejdz na 'forexik eu' i przypomni sobie narka pa

Co dziwne obydwie wiadomości są wysłane w tym samym czasie

(Pax555) #2

jak nie znasz tej osoby to zablokuj ją i nie wchodź na strone i po problemie

a wiadomości nie wiadomo czy w tym samym czasie bo nie ma napisane ile sekund, to mógł ktoś to normalnie napisać

(matfeusz) #3

Miałem coś podobnego tylko chyba inny adres strony był.

PS. Jest to spam.

(Czyzu7) #4

Ingoruj to i już.

Po co robic problemy.

(Nerogold) #5

ok dzieki za porady

(Meason) #6

:x ja się poświęciłem bo robie formata i wszedłem na tą stronkę. Jest to jakiś zboczony serwis randkowy...

a wiadomość to SPAM

...pewnie jakiś wirus już zżera mi kompa :stuck_out_tongue:

(Craker92) #7

Wątpię...

Ale oczywiste że był to SPAM...

(Azpr) #8

i teraz będziecie zakładali tematy dotyczące każdego numeru gg z dziwną wiadomością? To dopiero jest spam a nie sama wiadomość...

(system) #9

nie klikaj w takie linki, to wszystko będzie ok. :stuck_out_tongue_winking_eye: zablokuj ten numer.

(Maciejboss) #10

nie no to jest jakiś syf zasypujący numery dostępne w gg w danej miejscowości sam kiedyś posiadałem taki program wiec pewnie ktoś chce sie rozreklamowac

(Pinio150) #11

spam- jak sie wpisze w google.pl to pełno jakis stron nieprzyzwoitych jest. poprostu to olej :lol:

(mareksolak) #12

Olac to , to zwykły spam ale czysto mam Avasta i nic nie krzyczał

(Klemcia89) #13

Wiecie co... też dostałam taką wiadomość i to już nie pierwszy raz, dziwne, że za każdym razem z innego numeru gg. Nie ma co sie przejmować :smiley:

(M Gaszka) #14

A mnie zastanawia dlaczego ja nie mam takich problemów :stuck_out_tongue:

(piotrekplay) #15

nie używasz gg zapewne :wink:

mnie też takie rzeczy nie dręczą odkąd nie mam gg, imo numer zaimportowany do tlenu jest z deczka bezpieczniejszy, jest taki fajny filtr antysyf i niechciane wiadomości nie dochodzą... :slight_smile:

(Błażej) #16

Nie podawajcie nigdzie adresów meil / nr. gg to szansa że będziecie dostawać takie wiadomości będzie bardzo mała.

Zresztą z czego robić afere jak się dostanie taką wiadomość 1x na miesiąc.

Wystarczy kliknąć X w oknie gg i po problemie.

(M Gaszka) #17

Gdybym nie miał gg to bym się nie zastanawiał, bo powód byłby oczywisty :stuck_out_tongue: Sęk w tym, że gg mam prawie zawsze włączone a jakoś mnie takie bot'y nie atakują :slight_smile:

(SeBoLaS) #18

ja co chwilę dostaję coś takiego,jakiś czas temu miałem coś takiego Byłeś w ukrytej kamerze tu są twoje filmy i zdjęcia czy coś w tym rodzaju

(Szarex2 0) #19

Mi dzisiaj coś takiego przyszło z numeru 2500973 :

Podejrzewam, że strona ta zawierała wirusy - ale nie jestem pewien bo nie wchodziłem na podany adres.

(Soren) #20

Szarex dostałem to samo