Czy to ładne bądź zaciekawiające?


(siedajnakaktus) #1


powiedź co jest nie tak
robiłem to w 10 min z nudów w gimp
obrazek przedstawia mój stan emocjonalny


(Madafaker) #2



(Paweł A.) #3

:face_vomiting: kaszanka


(Veers) #4

Coraz ciężej się wyluzować w tym dziale …


(Aw@mo) #5

Piękna praca zgłaszam do Luwru Brawo, interpretacja to osoba która ma problemy gastryczne.


(voxcordi) #6

To skutek siadania na kaktus…
Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę i zmień poradnię. :cactus:


(pocolog) #7

A może właśnie podwójną dawkę niech weźmie :wink:


(siedajnakaktus) #8

akodin


(lock0) #9

Na avatar sie nada.


(menido2) #10

Czy to jest kalambury? A może koło fortuny. Nie ważne.
Zgaduje hasło.

Czarownica siedząca na złotej miotle z grubych hasjów tudzież dolarów nie mająca radości z tego co ma.
A no i jeszcze te czerwone , zjarane oczka
;-


(zbigg47) #11

Takie zwidy się ma po nadużywaniu acodinu.
“siedajnakaktus” przyznał wyżej, że to używa, zażywa, bierze…


(takijeden.ninja) #12

Odstaw Acodin. DXM to silny psychodelik, a jeśli chodzi o tripy to trzeba w temat wchodzić będąc w bardzo dobrej kondycji psychofizycznej i z pozytywnym nastawieniem. Jak Ci coś w życiu szwankuje to tylko sobie tym zrobisz krzywdę albo wręcz spieprzysz sobie kompletnie życie.
Jak chcesz sobie chwilowo poprawić nastrój zjedz trochę czekolady albo banana. Poważnie.


(zbigg47) #13

Tu mu forumowicze chcą pomóc, ale nie reaguje na porady.


(siedajnakaktus) #14

ten kot dla żartów .a i do psychologa z tym poszłem mam depresje


(bartexl09) #15

Poszedłem*


(freshmeat) #16

To w końcu do psychologa, czy psychiatry?


(siedajnakaktus) #17

przejęzyczyłem sie xd


(Seba228215) #18

Popcorn i colę biorę… I co widzę. Kaleczenie języka polskiego. I miło wspominam stare czasy tutaj. :joy::joy::joy: