Czy to może być haker?

Witam

Mam straszliwy problem. Około 2 miesiące temu reinstalowałem Windows Vistę, bo miałem jakiegoś syfa i uszkodził mi pliki Visty. Sprawa jest taka, że tak 4 dni po ponownej instalacji Visty internet przestał mi działać (tzn. był połączony, ale np. nie mogłem ściągnąć wiadomości e-mail). Było to o tyle dziwne, że na Ubuntu (zainstalowanym na moim kompie) i Viście (na mojej siostry laptopie) net działał bezproblemowo. Tak było przez tak 2h, później wszystko wróciło do normy. Potem wyjechałem na urlop, a jak wróciłem to odłączono mi neta (tym razem od strony operatora). Przedwczoraj włączono mi neta. Próbuję zainstalować grę “Brak uprawnień administratora”, aktualizację do Visty “Brak uprawnień administratora”. W “Kontach użytkownika” obok mojej nazwy użytkownika jest napis administrator, więc powinno być OK. Pewne wątpliwości wzbudziło to, że miałem inny obrazek użytkownika, a teraz mam inny. Dzisiaj na moich oczach komputer przeszedł w stan uśpienia bez mojej zgody! Jak go ponownie obudziłem to miał wciśnięty przycisk uśpienia. I teraz mam problem co zrobić. Skanowałem Pandą Online i Kaspersky 2008 i nic nieznalazły. Czyżby to był haker, bo dwa razy próbowano się do mnie kiedyś włamać, ale zapora zaalarmowała i powstrzymała, więc myślałem, że jest OK!?

Na wypadek co podaje logi :

wklej.org/id/3361/ - Silent Runners

wklej.org/id/3371/ - combofix

Proszę Was o pomoc :slight_smile:

W logach nic nie widzę

OK, a może to być haker, jeżeli tak to jak się przed nim obronić (oprócz zapory)??