Czy to możliwe ?:)

Witam niedawno zainteresowała mnie sprawa naszego nauczyciela z WF-u :p. Powiedział nam niedawno, że zna taki sposób na ściąganie, że jest praktycznie nie do wykrucia mówił ze nauczyciel moze stac metr od niego, a on moze zrzynac z niej jawnie ? :D. Mowil ze gdyby nam go podal to po paru tyg zwolana by byla dyrekcja lol ;p dlatego obiecał nam, że opowie nam o niej dopiero pod koniec roku szkolnego. Duzo szczegółów nie zdradzał nic z chowaniem pod bluze, pizanie na rękach mowił, że jedna rzecz jest potrzeba :stuck_out_tongue: i chyba powiedział tez ze mozna sciągnąc z tego nawet całą ksiazke lol :smiley: nie wiem czy to mozliwe ? wiecie moze jaki sposob ma na mysli?

Hehe, ja wiem. Jest kilka wariantów:

  1. Robi was w konia jak to lubią wF’iści

  2. Uczyć się.

  3. Przepisywać.

No nie wiem może takie okulary jak miał koleś w Mission Impossible? :stuck_out_tongue:

nie robil na 100% Klektus -.- nie robcie offtopa jak nie wiecie nic na ten temat pls ;o

Nie wolno ściągać! [-X

I tak wyląduje w koszu…

to chyba dzial " na luzie " ? nie wiem o co wam chodzi -.- jak zwykle pajace jak wy musza sie odezwac piszac debilne posty " google, nie sciagaj sie ucz, i tak wyladuje w koszu" macie cos jeszcze ciekawego do powiedzenia ? myslicie jestescie fajni jak piszecie takie posty hie hie ?

Lepiej zaraz zrób Edita swojego posta, bo Moderatorzy mogą Ci się dobrać do skóry za to cuś niemiłego :slight_smile:

a Ty myślisz że jesteś fajny jak ściagasz? Powinni wprowadzić ustawe, jakby kogoś przyłapano na ściaganiu to wylatuje ze szkoły… w stanach jakoś ten przepis ma sie dobrze…

Śmieszny jesteś :lol:

Hej z!pPy

Jak się dowiesz jaki to sposób to weś mi napisz na PW lub na igor1992-2000@tlen.pl (Tylko nie zapomnij :mrgreen: )

Ok??

Bo jak napiszesz TU To przecież ci sztywniacy zaraz pobiegną do Pana Giertycha nakablować :twisted: :twisted:

Wystarczy - wyraźnie Wam się nudzi :frowning:

To czy ktoś ściąga czy nie to jest jego własna zakichana sprawa, więc nad czym tu debatować. Jak on się nie naczy tylko ściągnie to on będzie w przyszłości cierpał z powdu braku wiedzy, ablo nie będzie cierpiał…

Zachwilkę ktoś napisze, że to jest nie fer w stosunku do tcyh co się uczą i nie ściągają - ten, który ściaga przynajmniej cwiczy sobie umiejętności manualne, nooo, tyle…

Nie robice off’a, dajcie wierzyc zalozycielowi tematu, ze cos takiego istnieje :lol:

Pozdrawiam trueno2

ja nie ściągam (raczej na odwrót, to odemnie ściągają)

ale mimo to ciekawi mnie bardzo jak to niby można zrobić… sposoby wymyślone w mojej klasie są już dawno przejrzane i nauczyciele prawie na każdej kartkówce kogoś łapią…

a słyszeliście o ściądze UV ? może o to chodzi ?

sam to kiedyś miałem i przez kilka miesięcy korzystałem z tego ale w końcu zacząłem sie uczyc :smiley:

ja wole drukowac na folii… ale taka 1 folia a4 do druk. atramentowej kosztowala 2.20 :frowning: ale jak drukowalem to zawsze dla kilku osob :stuck_out_tongue:

Bez urazy z!pPy, ale moim zdaniem ten nauczyciel po prostu robi was w konia, chociaż kto wie? Z doświadczenia wiem że nauczyciele wygadują niekiedy różne głupoty… :stuck_out_tongue:

Chłopak pyta z ciekawości nie rozumiem po co wtrącacie swoje zdanie nie na temat. Darujcie sobie… jak ktoś wie niech mu odpowie i koniec. Przyznam, że mnie też zainteresowało pomimo tego, że jestem przeciwnikiem ściągania.

Pzdr.

mASTEr

Ten włefista napewno kłamie tak jak nasz powiedział że będzie dziesieć sekund na jednej ręce stał a jak przyszło co do czego to ledwo na dwóch ustał

Hehe, mój post uznał za OT. Ja ci mówię: WF’ista wie, że szukacie ściągi itp. Więc jeśli naprawde wam cokolwiek powie to: " uczyć sie" mówię wam, znam ich :smiley: