Czy to możliwe ?:)

Też nie przepadam za sciąganiem ale zaciekawila mnie jego historia :smiley: powiedział nam, że brat mu dał ten “sposób” na takie sciąganie:p. Mowil, że udało mu się tym sposobem sciągnąc na ustnej odpowiedzi ale tylko jedno odpowiedz bo reszty nie potrzebował :>. Na 99% prawie na 100 jestem pewny, że nas nie oszukuje xD obiecał, że powie nam o co chodzi przed koncem roku :< szkoda ze nie jestem cierpliwy ;x

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 19:51

Też nie przepadam za sciąganiem ale zaciekawila mnie jego historia :smiley: powiedział nam, że brat mu dał ten “sposób” na takie sciąganie:p. Mowil, że udało mu się tym sposobem sciągnąc na ustnej odpowiedzi ale tylko jedno odpowiedz bo reszty nie potrzebował :>. Na 99% prawie na 100 jestem pewny, że nas nie oszukuje xD obiecał, że powie nam o co chodzi przed koncem roku :< szkoda ze nie jestem cierpliwy ;x Mówił, że siedział zawsze w 1 rzędzie i zawsze jawnie sciągał nawet jesli nauczyciel stał od niego 2 metry nie rozumiem jak to możliwe :smiley: mowił, że wystarczy pomyslec czy cos takiego.

"a słyszeliście o ściądze UV ? może o to chodzi ?

sam to kiedyś miałem i przez kilka miesięcy korzystałem z tego ale w końcu zacząłem sie uczy" mozesz o tym coś powiedziec ? :smiley:

Albo to nieprawda, ale ten sposób to np. drukowana ściąga przyklejona na długopis.

w jego czasach nie bylo czegos takiego jak drukowana sciaga D

No nie powiem ale tez mnie to zainteresowało :slight_smile: Wyciśnij to z tego wf-isty i napisz o tym na forum albo do mnie na pw pls :stuck_out_tongue: