Czy to prawda ,że mushkin robi najlepsze pamięci na świecie


(Kris Pal) #1

jak w temacie , czy MUSHKIN"Y to najlepsze obecnie produkowane moduły pamięci ? co o tym myślicie ? prosze o wypowiedzi.


(I.R.A.) #2

z tego co jakiś czas temu czytałem na portalu

http://www.egielda.com.pl/ (dzisiaj jest nieczynny - nie wiem co sie dzieje)

to testowali oni dość często pamięci Mushkin. Najbardziej skupiali się na możliwościach O/C i z tego co pamiętam to 2 serie były udane (Jedna dostępna tylko w USA). Reszta przeciętna - nawet Kingston nieraz wygrywał. Musisz poszukać tego artykułu jak tylko postawią ten serwis "na nogi" (o ile oczywiście jeszcze gdzieś to mają w archiwum).

Moim zdaniem znalazło by się parę lepszych kości :slight_smile: Pozdrawiam


(Gural7) #3

Uważam że są lepsze pamięci od Mushkin'nów ,np: Corsair i OCZ ,dużo się interesowałem typ jak składałem sobie komputer i w testach radził sobie dobrze ale najlepsze są ogółem były pamięci od Corsair.


(I.R.A.) #4

Ja też już trochę wypadłem z tematu, ale jak rok temu składałem kompa to wybrałem OCZ Repear.

PS: Portal: http://egielda.com.pl/ już działa - wpisz w ich wyszukiwarke 'mushkin' a znajdziesz wiele ciekawych artykułów :slight_smile: Pozdrawiam.


(smoq5) #5

Mushkiny to na pewno jedne z High Endowych ukałdów podobnie jak G. SKILL czy wyższe modele BUFFALO.

Wszystko jednak zawsze zależy od konkretnego produktu. Firmy mają dobre i złe produkty. Na przykład jeśli chodzi o DDR II to rodzimy GOODRAM najtańsze układy produkował mówiąc krótko badziewnie zaś seria PRO spokojnie mogła konkurować z OCZ czy HyperX od Kingstona, który de facto jeżeli chodzi o DDR II za wiele dobrego nie zdziałał (co innego z DDR I), również PATRIOTY można zaliczyć do bardzo udanych konstrukcji. Jak mówiłem wszystko zależy od modelu i zastosowania.