Czy to prawda że TP podnosi cene za Neostrade?

(Pawel0303) #1

Cześć !!

Ostatnio usłyszałem że TP podnosi cene za Neostrade i uzytkownicy ktorzy sie na to nie zgadzaja mogą zerwac z nimi umowę do 15 lutego, czy to prawda? bo jeżeli tak to byłbym zainteresowany taką opcja. Mam neo 512.

(Moszeusz) #2

Do każdego ma przyjść z najbliższym rachunkiem jakaś ulotka, regulamin tam napiszą. Poza tym można zadzwonić na 9393, albo sprawdzić na ich stronie internetowej.

(Krzychuu) #3

Gumis0303 popatrz na ostanie tematy w tmy dziale, temat omawiany wielokrotnie. :mrgreen:

(Iwagreg) #4

Cześć , czy podnosi ceny tego nie wiem ale dostałem nowy regulamin i fakt można zerwać umowę bez jakichkolwiek konsekwencji , tak napisali , jak znam telekomunę konsekwencje są ukryte np. nie będzie można podpisać umowy w jakiejś nadchodzącej promocji , masz czas do 14 lutego. Powodzenie

ps.

Sam się zastanawiam czy nie rozwiązać umowy i podpisać z kablówką .

(adpawl) #5

To zależy od rodzaju promocji...

Ale w tym przypadku chodzi raczej o konsekwencje finansowe (a raczej ich brak) w przypadku przedterminowego rozwiązania umowy :wink:

(Pkans) #6

po 1 pierwsze nie jaka ulotka, tylko informacja o zmianie regulaminu o świadczeniu usługi neostrada

po 2. neostrada nie drożeje - zmiana regulaminu dotyczy faktu, iż można będzie korzystać z neostrady nie mając telefonu. Z tym, że w takim przypadku do bonamentu za neostrade doliczna będzie kwota 36 zł za utrzymanie łącza.

po 3. Można wypowiedzieć obecną umowę o neostrade w związku ze zmianą regulaminu.

po 4. TEPSA począwszy od 8 stycznia, korzystającym z neo, a którym zostało wiecej niż 14 dni do końca umowy, podnosi bezpłatnie prędkość neo do 1 MB z zachowaniem dotychczasowego abonamentu. Z tym, że odbywa się to sukcesywnie począwszy od 8 do stycznia do któregoś kwietnia. Innymi słowy nie wszystkim od razu a pokoleji, po jakiej koleji nie wiem ale tak bedzie.

(Dziadek43) #7

Można wypowiedzieć obecną umowę o neostrade w związku ze zmianą regulaminu i tp nam nic nie zrobi ALE musimy zwrócić wszystkie ulgi jakie od nich otrzymaliśmy i tak za neo 128 koszt 118,00 w promocji płacimy 59 zł ulga 59 zł i tą ulge mnożymy przez ilość miesiency korzystania i sume oddajemy TP inne pakiety mają większe ulgi i to jest chaczyk ten punkt był w starej jak i nowej umowie a w nowej tylko chodzi o utrzymanie łącza i te 36 zł za kabelki w ścianie na pakiecie socjalnym niema możliwości neo

(adpawl) #8

Mylisz się chłopcze!

W tym przypadku nic się nie płaci! ...płaciło by się gdyby tepsa nie zmieniała regulaminu :wink:

(Dziadek43) #9

Jeżeli ja sie myle to przeczytaj $32 punkt 2 cały nowego jak i starego regulaminu znajdziesz tam słowo (z zastrzeżeniem ) umowy czyta sie dokładnie lub weryfikuje sie u prawnika mamy czas do 15 lutego

A starczy pod pierwszymi słowami od TP przeczytać a pisze-informujemy że od 15 lutego 2007roku będzie obowiązywać zmieniony regulamin i cennik usług neostrada- a więc nie tylko regulamin

(adpawl) #10

Nie no, fakt... z pośpiechu wziąłem to o czym pisałeś za standardową różnice między abonamentami nia zaś za tę "dodatkową" ulge wynikłą z promocji :roll:

Inaczej mówiąc, abonent w tym wypadku nie ponosi tzw. "kary umownej"

...co do reszty masz racje.

(Dziadek43) #11

Czyli neo z promocji ma problem musi zwrócić ulgi podczas rezygnacji z neo a z pełnym abonamnetem mogą spokojnie wymawiać umowe

(Nowy10) #12

będzie miał każdy?? jest to tylko kwestią czasu?

(adpawl) #13

Każdy którego linia spełni wymogi tehcniczne ...jak masz daleko do cerntrali i linie też nie pierwszej świeżości to może się okazać że nie da się już przyśpieszyć :stuck_out_tongue:

A więc odp. na tak postawione pytanie brzmi: Nie, nie każdy.

(Nowy10) #14

źle się wyraziłem

czy każdemu kto nie zerwie umowy tp podwyższy transfer? mam 512

mieszkam w mieście wojewódzkim, więc zasięg do centrali jest :slight_smile:

(Iwagreg) #15

Witam , zła wiadomość , nie zależy to tylko od możliwości technicznych . Akcja nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów:

• neostrada plus,

• program edukacja z internetem tp,

• neostrada tp 6 Mb/s,

• multipakiet tp,

• promocji neostrada tp na godziny.

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 17:17

Dziadek43 karzesz czytać regulamin dokładnie , więc czytaj $ 32 punkt 2 dotyczy zmiany cen a TP zmienia regulamin więc patrz punkt 1 $ 32

(Dziadek43) #16

@rattlesnake Czemu tak sie unosisz i piszesz (karzesz) a ja napisałem (Jeżeli ja sie myle to przeczytaj) a starczy pod pierwszymi słowami od TP przeczytać a pisze-informujemy że od 15 lutego 2007roku będzie obowiązywać zmieniony regulamin i cennik usług neostrada- a więc nie tylko regulamin a to sie odnosi do $32 p 1 i 2 dalej w innym miejscu pisze-Zmieniony cennik usług neostrada tp dostępny jest na stronie http://www.tp.pl to moje wiadomości odczytane z info jakie dostaliśmy może masz jakieś inne

(Nowy10) #17

a jak sprawdzic jaką sie ma usługę?

jak sie zaloguję w panel.neostrada.pl i klikam informacja o usłudze to mam coś takiego

Nie znaleziono strony o takiej nazwie [index]