Czy to są ataki?

witam

mam nadzieję że dobrze dobrałem tytuł :?: hehe…

dzisiaj szperam po Eset Smart Security i weszłem na ,Dziennik zapory osobistej" i zobaczyłem tam:

razem z datą i ip

mam takich 13 informacji, czy to oznacza że ktoś chce mi wejść na kompa?

Popraw to, bo aż mi się patrzeć nie chce :!:

Nie, wydaje mi się, że to po prostu są nieudane włamania na Twojego kompa.

to źle prawda :?: co moge zrobić żeby się odczepił :frowning:

Ja mam komunikaty o próbie ataku średnio co godzinę…

wejdź na http://ip.boo.pl/ip.php wpisz IP. Powinien sie pokazać m.in. kto jest providentem dla tego adresu, możesz napisać skargę do administratora, no chyba że to proxy, wtedy nic nie zrobisz, trzeba się przyzwyczaić i cieszyć że atak został zablokowany.

dzienki za stronke :smiley: ma neta z tej samej firmy co ja, a czy to dobrze że nod nie pokazuje mi ostrzeżenia że został przeprowadzony na mnie atak :?:

i jeszcze co 3 ip na tej liscie jest inny, czy możliwe jest że mój komp to ten no komp zombie?

mi by sie to nie podobało, KIS za każdym razem wywala komunikat…

ja bym się skontaktował z administratorem i zgłosił sprawę do wyjaśnienia

taaa… a on wtedy by sie dopiero uwzioł tam mbnie atakowało pare kolesi, może to jego kumple :?:

takie rady to przy trzepaku…

a to jakaś firma podwórkowa jest providerem :?: , bo jeśli to poważny dostawca to powinien zareagować/wyjaśnić sytuację.

no niewiem tu jest 7 różnych ip i się powtarzają, chyba masz racje

może dam spokój i zawsze będę patrzał na baze wirusów :slight_smile:

pozdro

takie życie internauty zawsze ktoś będzie chciał sie dowiedzieć o tobie jak najwięcej dlatego potrzebny jest firewall

Jeśli chodzi o ataki sieciowe to raczej potrzebny jest dobry firewall.

lolus

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę również nie używać zastrzeżonych kolorów (tj.: czerwony i zielony).

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

MaslanaVip , proszę sobie darować bezsensowne posty. To już Twoja kolejna taka wiadomość. Jeżeli jeszcze raz napiszesz jakiś bezsensowny post, zarobisz warna.

OTy kosz.