Czy to uszkodzona płyta główna?

prosze o radę

Złożyłem kompa z następujących elementów Płyta głowna p4p800se, pentium 4 3.0 HT, twardy SATA 120GB, Karta graficzna ATI 128mb, typowy FDD, DVD Monitor 19’’ LCD. Przy próbie startu absolutnie nic sie nie dzieje, monitor nie przechodzi w tryb pracy ale jest sprawny, pali się zielona diodka na płycie. System nie jest zainstalowany, procesor i chipset są ciepłe, wcale nie pokazuje sie ekran startowy, tak że nie można nawet przejść do biosu, Czy to jest wina płyty głownej??? Nie jestem laikiem komputerowym, złożyłem juz kilka kompów ale taki problem spotyka mnie po raz pierwszy i po prostu zbaraniałem :lol: Procesor jest ok - na innym kompie chodzi., NOWE pamięć również sprawdzałem - jest ok, karta graficzna też ok - odejmowałem poszczególne elementy z płyty i nic

Hmmm… ja też tak mam tylko że przeważnie po nocy intensywnej pracy kompa…Możliwe że zasilacz nie wyrabia (ja zmieniłem i hula bez problemu)…Albo jakiś kablek nie jest zbyt dobrze podłączony… NIE WIEM DOKŁADNIE ALE CHCIAŁEM POMÓC…<><><><><><><>

przyczyn może być bardzo wiele , źle ustawione zworki, karta graficzna, pamięci,lub procesor , poustawiaj dokładnie zworki według książki, spróbuj odpalić na minimum urządzeń (karta graficzna ,jedna pamiątka )

PS procesor już wiesz że jest dobry sprawdz jeszcze karte graficzną i pamięci.

Ja stawiam na zasilacz który nie wyrabia na Pentium 4 3.0