Czy to Windows 7?

(Piotrek1555) #1

Czy jak mam aktualnie Windows XP to jak zainstaluje http://www.allegro.pl/item1038324192_windows_7_upgrade_32_64bit_carrefour_kurier_gratis.html to będę miał Windows 7 czy nie?

(Cedar) #2

A gdzie w opisie tej aukcji jest coś niejasnego? Przecież nie będziesz miał Visty :wink:

(Piotrek1555) #3

uaktualnienie?

(Cedar) #4

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie opis na aukcji, łącznie z tym co jest na zdjęciach - tam jest wszystko opisane, nie ma sensu tego tu powielać.

(kranzio) #5

Musisz mieć oryginalnego XP aby móc skorzystać z Windows 7 Upgrade. Jeśli nie masz licencji na XP to taka aktualizacja będzie nielegalna.

(Pablo79) #6

http://www.dobreprogramy.pl/Uaktualnien ... 11430.html

(Jacob) #7

OK, ale przecież z XP nie da się zrobić przesiadki na Sevena - chodzi mi o to, że trzeba instalować Windowsa 7 na czysto.

Czy wtedy dalej będę miał system legalny?

(Rmk) #8

Teoretycznie system będzie legalny bo nawet ludzie z Microsoftu tłumaczyli że najpierw instalujesz Windows Viste/7 bez podawania klucza a po udanej instalacji instalujesz jeszcze raz system tylko teraz podajesz klucz z Windows Visty/7 Upgrade.

(Breitner) #9

Instalacja tylko na czysto ze względów technicznych.

Tak, będziesz miał legalny, pod warunkiem

(pysiu) #10

a kto ci to powiedział że się nie da masz do wyboru instalacje niestandartową i masz już czysty win 7 nie wiem skąd wszyscy mają te informacje że sie nie da a u źródła nawet poradnik jest http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... -windows-7

(Breitner) #11

Ca za bzdury wypisujesz, a praktycznie to niby jaki będzie ?

(Semtex) #12

Jeżeli XP jest legalny to 7 też będzie, bez względu na rodzaj instalacji, aktualizacja XP do 7 jest podobno możliwa, jednak z przyczyn technicznych lepiej stawiać czysty system.

Co do "przymusu uaktualnienia" starszego systemu do nowego, dowiadywałem się u "źródła", Użytkownik decyduje w jaki sposób zainstaluje system, uaktualnienie lub czysta instalka, warunek do spełnienia to posiadanie systemu podlegającemu uaktualnieniu, jeżeli stawiamy na czysto to "stary" system musi zostać usunięty z dysku (format), jeżeli aktualizujemy to raczej nie ma wątpliwości co do tego co się stanie ze starym systemem :wink:

BTW. Na logikę, wyobraźcie sobie sytuację że ktoś uaktualnił XP do Visty a następnie Vistę do 7, system się sypnął i trzeba reinstalować, wyobrażacie sobie instalację 3 :o systemów w celu legalizacji ostatniego...

(Rmk) #13

Na upartego jest to legalne bo MS woli aby ludzie nabyli w ostateczności Windows 7 Upgrade niż aby korzystaki z nielegalnych kopii.

(Breitner) #14

A przy nie upieraniu się, jest to nielegalne, tak ?

Nie wypisuj dalszych bzdur. Ty nie rozumiesz idei upgrade'u, nie masz zielonego pojęcia o tym i nie wprowadzaj ludzi w błąd, nie ma tu żadnej ostateczności a wola czy niewola MS nie ma żadnego znaczenia.

(Rmk) #15

MS woli bo nawet na wersji Upgrade zarabia a na piratach juz nie zarabia.

... nawet ludzie z Microsoftu tłumaczyli że najpierw instalujesz Windows Viste/7 bez podawania klucza a po udanej instalacji instalujesz jeszcze raz system tylko teraz podajesz klucz z Windows Visty/7 Upgrade. I system działa legalnie choć lekko naginamy tym licencje.

(pysiu) #16

Czemu takie głupoty wypisujecie masz xp robisz instalacje niestandartową i masz już win 7 , a nie instalujesz visty bo poco , czy wy tu w paranoje popadacie ??? Czy ktoś z wypisujących brednie miał w rekach te uaktualnienie ?

(Rmk) #17

Mam nadzieję że to nie do mnie bo jak do mnie to naucz się czytać.

(Breitner) #18

Ja nie mam wątpliwości o kogo chodzi a Ty je masz ? wypisując to:

Grunt to mieć dobre samopoczucie.