Czy to wirus?


(K Ossowski) #1

Komputer zabezpieczam Zone Alarm oraz Avast'em.Tydzień temu zrobiłem pełne skanowanie on-line mks-virem.Znalazł plik moht.exe i nie może go usunąć.Określił ten plik jako groźny Trojan.tebu. Skanowałem komputer wszystkimi możliwymi antywirusami . Widzi to tylko mks.Pomocy, co to za parszywiec.

P.S. W bazie wirusów mks-a tego nie ma.

:?


(Minio Dp) #2

Jeżeli znasz jego lokalizację usuń go spod dosa :slight_smile:


(K Ossowski) #3

Mam wgranego Windows XP Pro.Wytłumaczcie mi "Krowie na granicy" co zrobić bo jestem w te klocki "zielony". Sorry za utrudnienia :oops:


(Lackymen5) #4

bo skanerowi mks on-line zdarzają się pomyłki . Przeskanuj tym http://support.f-secure.com/enu/home/ols.shtml . Nie kasuj pliku nim nie uzyskasz pewności , że to wirus , a o podanym przez Ciebie pliku nic nie piszą w googlach. Dla pewnosci poczytaj też i ten link i pamiętaj o tym co napisaem na początku http://www.wiruspc.pl/forum/default.php ... order=desc


(Trebron) #5

Tryb Awaryjny => START Wyszukaj, wszystkie dyski, nazwa naszego (nie)przyjaciela, co znajdzie - kasujemy, ewentualne czyszczenie reczne rejestru :slight_smile:


(K Ossowski) #6

Porady "Mirki" w 100% sprawdzone.DZIĘKI !!

Mogę uznać temat za zamknięty. =D


(system) #7

z POD DOS-a znaczy. uruchamiasz kompa, gdy przeleci czarne onko z zainstalowana karta graficzna, zainstalowanym prockiem, pamiecia. NAzwa płty i Biosu juz gotujesz sie do wcisniecia F8, naciskasz i uruchamiacz w trybie "tylko wiersz poleceń"

no i tu przydalo by sie troszke komend spod DOSA znać :slight_smile: