Czy to zgodne z prawem?

Chcialbym zalozyc forum typu “warez” i czy gdy nawet npisze

“Pobierac pliki takie jak pelne wersje gier, pelne albumy czy tez filmy możesz tylko wtedy, gdy masz ich legalna kopie. Nie moga one sluzyc jakimkolwiek celom niezgodnym z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci z powodu wykorzystania materialow tu zawartych niezgodnie z ich przeznaczeniem, w szczegolnosci, gdy spowodowaloby to szkode osob trzecich. Wszystkie pliki pobierasz na wlasna odpowiedzialnosc. Jesli sie z tym nie zgadasz, natychmiast opusc strone!”

moge zostac posadzony??

Tak.

A jak myślisz ??

W takim układzie ja jutro zakładam sklep internetowy z materiałami radioaktywnymi z dopiskiem:

I jak myślisz zapuszkują mnie czy nie ??

mariano851@wp.p to co opisałeś jest bzdurą wymyśloną przez piratów . Tak samo jak teksty, że jak jesteś z organów ścigania to musisz opuścić tę stronę :hahaha:

Popraw błędy - na forum piszemy po polsku.

Oczywiście, że tak. Pamiętaj, że w naszym kraju na większe prawa niż piraci internetowi mają tylko mordercy i gwałciciele :slight_smile:

no to jak to jest?? inne strony warez pozostają bezkarne?a jak ja sobie zaloze to beda mnie odrazu karac??

prędzej czy póżniej te strony zamkną tak samo twoją

Jeżeli ktoś coś robi i nie jest za to karany to nie znaczy to że to coś jest legalne

Ale skoro się tych stron nie zamyka… to ktoś może pomyśleć, że są legalne…

Myśleć to sobie można dużo :shock:

krótko i na temat:

Tak :lol: :lol:

ale najwieksze forum warezowe jest juz dlugo i policja moze latwo je zamknac ale nie zamyka no to jak?

Otrzymałeś jasną odpowiedź: NIE. Jeżeli założysz takie forum musisz liczyć się z odpowiedzialnością karną.

Koniec dyskusji