Czy u Was YouTube też nie działa?

Od wczoraj rana coś jest nie tak. Wszystkie serwisy z filmami Video działają jak działały dotychczas a YouTube nie. Cały czas buforuje. Dotyczy to wszystkich filmów. Prędkość łącza rano 30-40Mbps.
Wszystko działa prócz YT i nie ważne czy po zalogowaniu czy bez logowania.
Nie wiem co się stało. U mnie jakaś awaria czy awaria YT?

Chyba tylko u ciebie.
U mnie bez problemów - Dolny Śląsk, Opera 43.0

Sprawdzę jeszcze na innej przeglądarce bo coś mi się zdaje że znowu Firefoks ma fochy

Opera i Chrome działają. Firefoks 44.0.1 niestety nie. Nie chcę go aktualizować bo mam zintegrowane wtyczki z innych programów które nie działają w wyższych wersjach Firefoksa ale zaczynam już myśleć nad przesiadką. Siedzę od samego początku na FF i się przyzwyczaiłem lecz nie jest już to ten sam FF co lata temu. Zawsze coś. Jak nie mułowate działanie to jakaś awaria.

Opera 43. Dolny Śląsk. YT działa. Wina leży u Ciebie, nie po stronie serwisu YT.
@Szpakus sprawdź Operę najnowszą, jeśli chcesz już zmieniać przeglądarkę.

No to zapowiedż google na temat blokowania usług na starszych przeglądarkach jest prawdziwa. Ja mam FF 51.x i działa.

51.0.1 (64 bity) u mnie YT działa

Zawsze możesz tworzyć drugi profil. Wtyczki zostają ale od nowa rozszerzenia. No i do tego primetime.
Ale do tego potrzebny firefox 45.
Modyfikujesz w abot:config:
media.gmp-eme-adobe.enabled true,
media.gmp-eme-adobe.forceSupported true,
media.gmp-eme-adobe.forcevisible true,
media.gmp-eme-adobe.visible true,
media.gmp.decoder.enabled true,
media.eme.enabled true.
Którego stawienia nie masz, to dodajesz boolean.
Może w FF44 zadziała? https://www.youtube.com/html5?gl=PL&hl=pl

Spróbuję na 47.0

47.0.2 działa wszystko. Dobrze że od 44 jest jeszcze 47 bo na wersjach od 50 w górę nie działa mi Internet Download Manager a na niego mam licencję już wygasłą więc mogę używać ale aktualizacje na nowsze już nie przejdą.
Co oni z tymi przeglądarkami tak wariują to nie wiem. Wszystko tylko po to by zmuszać ludzi do nowszych systemów i nowszego oprogramowania.

Nie wierzę, że dopiero obudziłeś się w tym biznesie jako sterowany trybik. No, ale ponarzekać, to święta rzecz (piwko).

A bez IDM nie można żyć? Z VOD pobierze?
Pliki, to przeglądarka slimjet - ma 12 krotnego kopa.
Parę ciekawych rozszerzeń i jest extra. Firefox jest wygodny i lepiej wyświetla mltimedialne treści, ale z pobieraniem, to nie jest najszybszy, choć DownThemAll! ma podobnie pobieranie z szybkością IDM i mniej nie pobierze, tylko trzeba się ogarnąć w linkach.

Wiesz, ja jestem starej daty. Rocznik 1975. Tak usiadłem lata temu na Firefoksa i zostało. Przyzwyczaja się człowiek do staroci i tak się męczy.
Faktycznie, muszę posiedzieć nad tym wszystkim i poczytać bo sporo nowego softu jest a człowiek się męczy. Ogólnie w IDM to mi się podoba że gdzie bym nie wszedł a na stronie jest jakieś Video w jakimkolwiek formacie i rozdzielczości to ściąga wszystko. Klikam na Video “pobierz”, pojawia się MENU z wyborem rozdzielczości i formatu, wybieram co mi potrzebne, buhhh i poszło. Z vod nic nie pobierałem. Jedynie czasami jakiś film do tabletu na drogę gdy jechałem w trasę i IDM nie miał problemów z pobraniem filmów nawet strumieniowych. Działa naprawdę dobrze a kupiłem go online przez Allegro kiedyś (klucz). Grosze to kosztowało i naprawdę sprawdziło się.

Spróbuj 4K Video Downloader. Ja mam wersję 3.6.1.1170 i nie aktualizuję. Ściąga szybko, działa bez zarzutu. Jedyny problem to adware, którego trzeba uniknąć podczas instalacji. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze, ale nie wiem czy najnowsza wersja nie ma jakichś ograniczeń.
https://www.4kdownload.com/pl/products/product-videodownloader

Chyba jednak nie macie racji, bo YT działa nawet na starszych wersjach, sprawdziłem na komputerach gdzie był Firefox 38 oraz 25.

Odinstalowałem Firefoksa, wyczyściłem ProgramData, Roaming i inne, także rejestr. Zainstalowałem wersję 28.0 i YT u mnie buforuje. Zrobiłem ręczny update i znalazło wersję 33.0.1
Na niej też buforuje. Zrobiłem kolejny update - znalazło wersję 38.0 i tu też nie działa. Kolejny update dał wersję 43.0.1 i też nie działa. Zatem zrobiłem kolejny 44.0.1 i też buforuje.
Po 44.0.1 przyszła pora na 47.0.2 i dopiero teraz na tej wersji wszystko jest ok. Nie wiem od czego to zależy. Oczywiście na każdej z wersji próbowałem z Flash Playerem i bez niego ale z tego co wiem YT nie potrzebuje flasha do odtwarzania.