Czy uczesniczyłeś kiedyś w jakimś programie telewizyjnym?

Witam w moim dość nietypowym temacie :stuck_out_tongue: :wink:

Czy uczesniczyliscie kiedys w jakims programie co leciał w TV, jakims programie radiowym czy choćby byliscie “kibicami” i zasiadaliscie na widowni ?? :slight_smile:

kibicem a owszem byłem , jestem i będę - nie raz zasiadam na trybunach :smiley:

co jakis czas na meczach Lecha Poznań :smiley:

Ja kiedyś występowałem w programie " od przedszkola do opola", wygrałem pluszowego księżyca

Skoki narciarskie w Zakopanem :smiley:

Przez 3 ostatnie lata byłem na wszystkich meczach Ligi Światowej w Katowickim Spodku.

Bilans jak na razie wychodzi na zero.

Dwa zwycięstwa z Brazylią i jedno z Rosją, jedna porażka z Rosją i dwie z Francją.

W tym roku również się wybieram.

Mam już zamówiony bilet na drugi (sobotni) mecz z Serbią

Heheh widze ze nie zabardzo mnie zrozumieliście :stuck_out_tongue:

Pisząć kibicami, miałem na myśli program telewizyjny. Inaczej zasiadaliście na widowni w tymże programie np. od przedszkola do opola :slight_smile:

btw. jak juz zaczęliscie mówic o innych rzeczasz to kontynułujcie :slight_smile:

Popatrz na to inaczej.

Mecze przeważnie lecą w TV :lol:

mu chodzi czy mnie tez to interesuje np jakiś program telewizyjny czy teletruniej rosyjska ruletka czy jakaś tam familiada maraton smiechu itp czy zasiadaliście na widowni jak to jest płaci sie bilety jakieś czy co a co sie dzieje jak jest reklama he

Mateo515 czy Ty przypadkiem nie występowałeś kiedyś w programie “Ojczyzna Polszczyzna”?

Przyznaj się, zastępowałeś prof. Miodka kiedy zachorował… :lol:

Występowałem w Euro-Quizie(TVP 2) i dopingowałem moją szkołę.W zeszłym roku moja szkoła wygrała ten konkurs a teraz jest w najlepszej czwórce.A tak pozatym to byłem na meczu Górnik Łęczna-Wisła Kraków, Legia Warszawa.I regularnie chodze na mecze Hetmana :smiley:

Tak, uczestniczyłem w dokumencie o dziewięciu z Wujka. Ubrali nas w górnicze stroje, wysmarowali paszcze sadzą a potem kazali krzyczeć i rzucać kamieniami z gąbki.

:hahaha:

Ja mam na swoim koncie audycję radiową o klubach europejskich, jako przewodniczący takowego 8)

No to jak tak to ja się pochwale:

Olimpiada w Atenach :smiley:

Oj…duzo duzo razy na Stadionie mojego ukochanego klubu MKS Pogoń Szczecin !!

serio ? :lol:

Jak na serio to ja siedziałem na honorowym miejscu na meczu Polska:Anglia obok Kazimierza Górskiego :smiley:

w filmie dokumentalnym “Ja alkoholik”