Czy usunąc dodatkowe oprogramowanmie przy zmianie ster. graf

Jak w temacie czy przy zmianie sterowników usówać dodatkowe oprogramowanie które podkręca karte ustawia rozdzielczość itd. itp.

tak, jeżeli nowa karta jest innego producenta, czyli np. przy zmianie z Radeona na GeForce

Jeżeli to oprogramowanie dołączone do karty to tak.Tylko,że zależy jeszcze wymiana jakiej karty na jaką?

Nie może żle sie wyraziłem karta ta sama po prostu chce zaaktualizować sterowniki i czy usówać oprogramowanie dostarczone przez producenta okurat tu expertool od gainward

Expertoola nie trzeba. Chyba, że w nim podkręcałeś, to wyzeruj mu ustawienia.

Z tym że w nim standardowo są podbite zegary

Chociaż karta ma już takie ustawienia jako standardowe jest fabrycznie podkręcana w gpu-z pokazuje że sa to ustawienia standardowe, więc go nie usunę a wgram ssame nowe sterowniki pozbywając się starszych i powiem wam jutro jak wgram o wynikach czy wszystko jest ok

Jeśli sam nic w nim nie robiłeś, nie musisz nic wyrzucać. Jeśli sam podbijałeś - daj na default i spokojnie instaluj stery… Sam mam expertoola [GW 9600 gt 512; vista 64] i normalnie instaluje steroniki bez niczego… Wydaje mi się, że on też troche rozumie sterowniki systemowe :slight_smile: . W każdym razie obraz ci nie zniknie :lol: , a z resztą od czego masz tryb awaryjny :lol: . Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz czy można, ale u mnie zawsze wszystko działało :slight_smile:

Ok wielkie dzięki za rady jutro sie tym pobawie i napisze czy wszystko ok ale o wynik jestem spokojny

P.S. wgrywałeś nowe sterowniki 178.18 z obsługą physx dają kopa

Wszystkie OTy Kosz.