Czy Uważacie że?

Czy uważacie że System xp home jest wystarczającym systemem do użytku domowego ?

Do użytku domowego Tak, ale zależy co rozumiemy przez użytek domowy. Jeden robi mało a drugi dużo. :?

Jeżeli nie masz dużych wymagań od systemu operacyjnego to system Xp home zupełnie ci wystarczy.

Juz samaróżnica cen między home a professional mówi że ten drugi system jest dla bardziej wymagających użytkowników

czesc!ja tam wole xp pro ma wieksze mozliwosci. :smiley:

WINDOWS XP HOME (dom) EDITION (edycja) jak twierdzą że wystarczy to powinna :smiley:

Czy jest wystarczającym systemem?

Należałoby się zastanowić dla kogo.

Dla amatorów 8 godzinnego zabijania na ekranie z pewnością. :smiley:

Ja się do nich nie zaliczam :smiley: , ale moim zdaniem na użytek domowy wystarczy home.

Na forum było już parę porównań możliwości. Poszukaj; zajrzyj także na http://www.xp.net.pl

Zdecydowanie TAK.

Każdy myśli, że myśli, ale czy tak jest naprawdę.

.

Jeżeli home to wystarczy.

:lol:

Wszystkie “okienka” od wersji 95 wzwyż są wystarczające do użytku domowego, tylko trzeba dobrać do nich odpowiedni soft. Przez pojęcie “użytek domowy” rozumiem pracę z programami różnego typu (np. biurowymi), internet we wszelakich aspektach, rozwijanie twórczych zainteresowań (np. rysowanie grafik, pisanie muzyki, projektowanie), aż po gry. XP Home Edition, jako, że jest to system stosunkowo młody - tym bardziej nadaję się do takich zastosowań - a zatem w ankiecie zaznaczyłem opcję TAK.

Ja osobiście korzystałem z HOMEa bardzo mało i nie zauważyłem szczególnych różnic pomiędzy nim, a Pro, które uniemożliwiałyby wygodną prace na tym systemie. Może mniej funkcji da sie nadrobić po przez użycie odpowiednich programow?