Czy vista będzie działać z moim kompem?

Witam!

Niedługo mi przyślą nową kartę który będzie działać z vistą.

I mam zamiar kupić 256mb ram. łącznie będzie 512 mb SDRAM.

Procesor mam taki: AMD athlon 1,2ghz

Czy vista pociągnie?

może i sie uruchomi ale będzie mulilllllooooooo!!

na 1GB jest fajnie ale w żadne gry nie pograsz dlatego odradzam

Z takim procesorem i taką ilością pamięci odradzam instalację Visty. Lepiej zostać przy XP.

Zmień tytuł tematu na konkretny

Vista się odpali i będzie działać, ale lepiej dal takiego kompa XP bo po co się denerwowac, że co kilkanaście sekund bądz minut sa zwiechy :wink:

W dodatku nie DDR tylko SDR :slight_smile:

Jeśli naprawde już masz dość xp , zainstaluj sobie jakiegoś nowego Linuxa…

Na takim sprzęcie to możesz sobie, co najwyżej, zainstalować win 3.11, a nie wiem, czy nie będziesz musiał dosu.

Kolejny idiotyczny temat.

Nie, bo Me TEŻ POCIĄGNIE:P

niepolecam instalowac visty na takim kompie. lepiej jak ktoś wspomniał to linuksa mma fajny wyglad i tez jets z nim troche zabawy na początku.

pozdrawiam

Co wy tak z tym linuxem? Kolega pyta o Vistę, to chyba nie oczekuje tego, że będziemy mu linuxy polecali. Zastanówcie się trochę zanim coś napiszecie.

Kolega też się może zastanowić i skorzystać z opcji ‘szukaj’, bo takich tematów było już multum. Głupio pyta, to głupich odpowiedzi może się spodziewać.

Pytal sie o viste, odpowiedz jest negatywna wiec podsuwamy mu alternatywy, ktore beda dobre dla jego sprzetu :wink:

Dobry dla jego sprzętu to będzie XP, którego zapewne teraz używa :slight_smile:

patryk_patrol , tak jak przedmówcy pójdzie, ale czy to ma sens. Może lepiej Ubuntu 6.10 + beryl i masz bardzo podobne efekty graficzne. Jeśli nie chcesz Linux’a , to zostań przy XP.

No nie wiem XP bedzie lepszym rozwiązaniem a a najlepiej to ME nawet wtedy bedzie 100% na moim starszym komputrze mam ME bo XP muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuli przy takim procesorze ;/ ale moj nowy spoko na Viscie jezdzi xD