Czy vista pójdzie na moim komputerze?

Witam.

Mam pytanko czy Vista wraz z Aero pojdzie na laptopie Acer Aspire 3693

Procek 1,73 Ghz, 1 GB Ram, 80 Gb dysk i 228 MB grafika na układzie Intel 950

Mam takiego samego lapka (o ile jest to Core Duo T2250) i chodzi doskonale.

Moj procesor to Celeron M 1, 73 Ghz wiec raczej nie Core Duo nie wiem dokladnie o co pytasz ??? - lub jak sprawdzic czy to Core ???

Core Duo to nazwa procesora, Ty masz Celeron M a nie Core Duo :slight_smile:

Dlatego pytam czy Vista Ulti…pójdzie na laptopie Acer Aspire 3693 NWLMi procek Celeron M 1,73 Ghz, 1 GB Ram, 80 GB dysk grafika Intel 945 GM i pytanie czy pójdzie i czy Aero zadziała…???

Procesor Core Duo T2250 też ma 1,73 GHz stąd pytanie.

Najprawdopodobniej pójdzie, Aero też.

Powinno ruszyć aero :slight_smile:

Spokojnie pojdzie ci :slight_smile: ja mam takiego kompa :

Procesor - Intel Pentium 4

Pamięć - 512 RAM taktowanych na 266

Dysk - 160GB

KArta Graficzna - GeForce 2 MX 400 64MB

Vista śmiga :slight_smile: hehe tylko bez Aero :(:(:frowning:

Na moim komputerze - przypominam Athlon XP 2600+, Ram - 512 DDR, Radedon 9600 128 Vista zadziałała. Troche wolno ale działała. Po dołożeniu 1024 MB ramu, co dało 1,5 GB, działa porównywalnie do XP. Może nawet szybciej. Miło :slight_smile:

moja vista (sprzęt w opisie) działa super!

CoD2 na rozdziałce 1280x1024 full detale śmiga na 30fps

ale grafe sie postaram o GF 6200 128mb

Człowieku daruj sobie na razie! !!

i co jeszcze ciekawego powiesz? 512 mb w viscie ultimate to jak 128 w xp… i dziala ci swietnie? w ogole po kiego ci ultimate? jak nie spelniasz wyamgan basic. szpan? :twisted:

Mianowicie? Gdyby nie była dopracowana, to nie zostałaby jeszcze wydana. A że ma parę dziur, to już normalne jest… przypomnij sobie jaki poszarpany był stary, poczciwy Windows XP. :roll:

Wracając do niewłaściwego tematy, u mnie Vista (kochanie moje :* ) działa stabilnie z włączonymi wszystkimi usługami, funkcjami i Aero Glass (sprzęt w opisie). Zresztą cudem jest, że ani razu się nie zawiesiła - a problemów z programami nie ma, chyba, że chcesz uruchomić coś pod Windowsa 98, ale przyznajmy szczerze, kto używa takich staroci (pytanie retoryczne)? Można znaleźć nowsze i o wiele lepsze zamienniki tych programów, co jest chyba rozsądne i normalne. :slight_smile:

Pozdrawiam. :slight_smile:

Vista będzie stabilnie chodziła jak bedziesz miał super karte graficzną i min 2gb ramu!

effe ja Ciebie poraz kolejny pytam - używałeś Visty osobiście, czy tylko gdzieś coś tam zasłyszałeś?

Moim zdaniem wystarczy procesor 1,5 GHz, 1 GB RAM-u i Vista będzie działać bardzo dobrze. Karty graficznej świetnej mieć nie trzeba jeśli nie gramy w gry. A żeby mieć Aero Glass wystarczy już taki GF FX 5200 za niecałe 100 zł na allegro.

z Twoich wypowiedzi wynika, że twoja wiedza na temat jakichkowliek systemów jest znikoma! Jeśli używa się komputera tylko po to by popatrzeć na pulpit, bądź jako szafa graficzna to rzeczywiście 512 wystarczy!

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

Poza tym gdzie ja pisałem o 512 MB?

Ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem? :x

a ty masz pewnie duza wiedze :twisted: . ja wiedzy nabywam powoli na studiach ale twojej wypowiedzi nie rozumiem,kogo i dlaczego tak oceniles. nikt tu nie mowi ze 512 mb wystarczy dla visty! tylko chorzy ludzie instaluja np ultimate na 512 ram i gf2mx…chore to albo zwyczajny szpan wieku młodzieńczego :twisted:

przepraszam danzel jeśli Cię obraziłem w jakimś stopniu, po prostu ktoś inny informował że 512 spokojnie wystarczy.