Czy Vista pójdzie na takim kompie?

(Babcia66612) #1

Witam,

mam takiego oto kompa:

płyta główna: Asus M2V-TVM

procek : 3200+

Ram: 512 DDR2

dysk: 180 GB

grafa w płycie głównej : 128

Czy pójdzie u mnie Vista Ultimate PL??? Nie piszcie dokup se itd bo nie dokupie bo kasy brak... Chcem tylko wiedziec czy Vista pójdzie i czy bedzie sie cieła...

Pozdro

(Janek Max) #2

POjdzie i będzie troche się cieła :wink:

(Weclawiak) #3

Spokojnie pójdzie Ci Vista. Nie będzie Ci się napewno zacinać, poprostu będziesz musiał uważać z otwieraniem dużej ilości aplikacji, ponieważ wtedy możesz zauważyć że komputer będzie chodził wolniej.

(P@zik) #4

Raczej pójdzie...A może troszkę więcej szczegółow? Napisz co jest jakiej firmy, jakie RAMY jakie jest ich taktowanie :slight_smile: Domyślam się, że 667 MHz tak? :slight_smile:

(Janek Max) #5

Dokup jeszcze z 1giga ramu i spoko :wink:

(Skwaro) #6

Radzę dokupić jeszcze minimum 1GB RAM-u. Natomiast jeśli masz zamiar grać, to postaraj się o 2GB. ;]

(Janek Max) #7

Ja mam 1G i mi gry chodzą bardzo dobrze :smiley:

(Skwaro) #8

Mnie z 1GB nie chciały działać, a wszystkie usługi miałem prawie wyłączone. Nawet explorer. ;]

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 14:53

Poza tym, Vista zmienną jest... :lol: .

(system) #9

free_roscoe twój mózg też chyba często odmawia współpracy ?? mimo że starasz się skupić tylko na jednej rzeczy jednocześnie .... nie pisz głupot, dobra rada

(klopas) #10

ja mam 512ram i takie call of duty 2 działa na full detalach

(Reksio151) #11

to ja się przyłącze do tematu bo nie chce zaśmiecać forum i tworzyć nowego tematu typu "czy vista pójdzie na moim kompie"

To mój sprzęt:

AMD Athlon 3000+ 64bit

GF 6200 64bit 128 mb

768 MB ram

MSI k8n neo nforce 250

i czy na tym kompie płynnie będzie działało aero glass czy będzie muliło??

pozdro

(Babcia66612) #12

na moim vista poszla chodz nie chodzi tak super plynnie... aero glass tez dziala a z tego co widze to masz wiecej ramu ode mnie wiec nie masz sie czym martwic

(Reksio151) #13

mam pytanko

czy jest jakaś lista programów które mogą nie działać na viście??

(Briho) #14

Nie wiem czy jest lista takich, które nie działają, za to jest (ciągle uaktualniania) lista programów, które działają na Viście:

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/W ... ility_List

(Reksio151) #15

dzięki za tą listę :slight_smile: teraz sobie poszukam czy moje wszystkie programy bedą działać

(Janek Max) #16

Moim zdaniem to nie możliwe że wszystkie programy które działają na vista są wypisane

(Briho) #17

No jasne że niemożliwe, no ale te najpopularniejsze są. Poza tym lista jest na bieżąco aktualizowana.