Czy Vista pójdzie na takim kompie?

Witam,

mam takiego oto kompa:

płyta główna: Asus M2V-TVM

procek : 3200+

Ram: 512 DDR2

dysk: 180 GB

grafa w płycie głównej : 128

Czy pójdzie u mnie Vista Ultimate PL??? Nie piszcie dokup se itd bo nie dokupie bo kasy brak… Chcem tylko wiedziec czy Vista pójdzie i czy bedzie sie cieła…

Pozdro

POjdzie i będzie troche się cieła :wink:

Spokojnie pójdzie Ci Vista. Nie będzie Ci się napewno zacinać, poprostu będziesz musiał uważać z otwieraniem dużej ilości aplikacji, ponieważ wtedy możesz zauważyć że komputer będzie chodził wolniej.

Raczej pójdzie…A może troszkę więcej szczegółow? Napisz co jest jakiej firmy, jakie RAMY jakie jest ich taktowanie :slight_smile: Domyślam się, że 667 MHz tak? :slight_smile:

Dokup jeszcze z 1giga ramu i spoko :wink:

Radzę dokupić jeszcze minimum 1GB RAM-u. Natomiast jeśli masz zamiar grać, to postaraj się o 2GB. ;]

Ja mam 1G i mi gry chodzą bardzo dobrze :smiley:

Mnie z 1GB nie chciały działać, a wszystkie usługi miałem prawie wyłączone. Nawet explorer. ;]

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 14:53

Poza tym, Vista zmienną jest… :lol: .

free_roscoe twój mózg też chyba często odmawia współpracy ?? mimo że starasz się skupić tylko na jednej rzeczy jednocześnie … nie pisz głupot, dobra rada

ja mam 512ram i takie call of duty 2 działa na full detalach

to ja się przyłącze do tematu bo nie chce zaśmiecać forum i tworzyć nowego tematu typu “czy vista pójdzie na moim kompie”

To mój sprzęt:

AMD Athlon 3000+ 64bit

GF 6200 64bit 128 mb

768 MB ram

MSI k8n neo nforce 250

i czy na tym kompie płynnie będzie działało aero glass czy będzie muliło??

pozdro

na moim vista poszla chodz nie chodzi tak super plynnie… aero glass tez dziala a z tego co widze to masz wiecej ramu ode mnie wiec nie masz sie czym martwic

mam pytanko

czy jest jakaś lista programów które mogą nie działać na viście??

Nie wiem czy jest lista takich, które nie działają, za to jest (ciągle uaktualniania) lista programów, które działają na Viście:

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/W … ility_List

dzięki za tą listę :slight_smile: teraz sobie poszukam czy moje wszystkie programy bedą działać

Moim zdaniem to nie możliwe że wszystkie programy które działają na vista są wypisane

No jasne że niemożliwe, no ale te najpopularniejsze są. Poza tym lista jest na bieżąco aktualizowana.