Czy w aqq jest blokada wysyłania "spamu"?

(matfeusz) #1

Chcę do wszystkich z mojej miejscowości wysłać wiadomość ze powstała strona o naszej miejscowości z linkiem do tej strony ale wiem ze w gg jest czasami blokada po kilku wysłaniach a czy w aqq też jest? Albo może jakiś inny program? :?

(VPN) #2

Blokada nie zależy od komunikatora, ale od sieci. Jeśli zamierzasz rozsyłać te linki przez sieć GG to możesz spodziewać się bana. Nie wiem natomiast jak to jest z siecią AQQ 1.x :slight_smile:

(Krzychuu) #3

matfeusz i tak Cię zabanują bo to sieć Gadu - Gadu. ;/

Moja propozycja - wysyłaj linki w takiej postaci:

strona.pl :wink:

Jak ktoś będzie chciał to wejdzie, a Ciebie nie oskrżą o spam. :stuck_out_tongue:

(Aluś) #4

Ja używam programu o nazwie Konnekt. Jest to multikomunikator, którego można sobie ustawiać pod własny gust. (można powrzucać do niego wtyczki również) Sam w sobie ma taką funkcje, że jak wyślesz wiadomośc i on zauważy, że jednak coś nie tak z serwerem itp. to wyrzuci ci komunikat do okna z rozmową:

"..." - tekst, którego nie udało się wysłać

Rzadko bywa by się mylił. Przeważnie jak jest "prawdopodobnie nie została dostarczona" to przeważnie nie jest dostarczona. :wink:

(VPN) #5

Aluś - i po co ta zbędna reklama Konnekta? Zero w tym odpowiedzi na pytanie matfeusza.

(matfeusz) #6

ok ale jak są wysyłane takie same wiadomości do kilku osób to też uznawane jest za spam, chyba że się mylę - jak to jest?

(Aluś) #7

VPN - odpowiedziałem na jego kolejne pytanie:

Nie robię reklamy. Dałem mu odpowiedź, podpowiedziałem inną alternatywę.

(VPN) #8

Aluś - sieć GG rządzi się w każdym komunikatorze takimi samymi prawami. Nie da się ominąć rozsyłania linków, które są traktowane przez ich filtry jako spam. Nie pomoże tu Konnekt, nawet jeśli ostrzega o niewysłaniu wiadomości.

(Aluś) #9

Wiem, że Gadu-Gadu rządzi się swoimi jakże genialnymi prawami. Wyszedłem z założenia, że jescze go nie zablokowali a jego pytanie zostało tak skonstruowane (chociaż temat nieco inaczej) i tak odebrałem, że szuka programu by nie to, żeby ominąć coś, czego się raptem nie da tylko sprawdzić, czy wypowiedź do których on wysyła dojdzie do nich. (co według mnie okazało się dla niego priorytetem)

Jeśli nie chodziło mu o to, to niech się wypowie a ja zwróce honor i oddam głos innym osobom. :wink:

EDIT2:

Coś się sypie odpisywanie.

(matfeusz) #10

sorry pomyłka ten tekst jest autorstwa Krzychuu

(Krzychuu) #11

matfeusz wydaje mi się, że nie. :wink: