Czy w takim przypadku bede mial gwarancje na czesci?

Kupuje komputer. Ale ja chce bez pląb na obudowie(w tym sklepie co kupuje niestety zakladaja) Wiec komputer bede skladal sam i czy przez to nie utrace gwarancji?Czy gwarancja bedzie wypisana na kazda czesc oddzielnie?

Spytaj w sklepie, w którym kupujesz jak to jest u nich z gwarancją. Często jest udzielana na poszczególne elementy, ale samodzielne składanie może być dla Ciebie niebezpieczne. W razie usterki może być to argument (źle Pan zamontował). No chyba, że jesteś wykwalifikowanym serwisantem

A ja polecam zmienić sklep na taki, gdzie nie zakładają plomb (u mnie w rzadnym nie zakładają, chyba że potrzebuje kompa z CE, ale wtedy to normalne).

Pozatym, zapytaj w sklepie gdzie zakładają teplomby, jak w takim razie masz odkuzać komputer? Czy oni będą to robili za darmo?

Dokładnie, radze Ci zmienic sklep jak mówi areh , na rynku jest tyle róznych sklepów, że wybór jest ogromny, i w wiekszości na pewno nie plombuja kompów, bynajmniej tak jest w moim miescie. :mrgreen:

Ja miałem zaplombowanego, musiałem zerwać plomby i zepsuł się napęd. I co? Wysłali napęd do producenta :slight_smile: Na każdą część w komputerze masz osobną gwarancję u samego producenta z której zawsze możesz skorzystać

Najlepiej samemu kupowac czesci do komputera i samemu skladac ten komputer !

Skladanie komputera jest jak klock lego wystarczy ze ktos Ci podpowie jakie czesc kupic :slight_smile: A wtedy gwarancja na kazda czesc masz odzielnie i taniej wychodzi jesli samemu sobie zrobisz kompa :slight_smile:

Mogą w ogóle założyć plomby jeśli nie zestaw nie ma CE? Przecież jako zestaw nie jest wtedy sprzedawany, a jednie jako części. Komputery z normą (czy co to jest?) CE są droższe (muszą przejść jakieś testy).