Czy w Viście będzie chodzić modem i sterowniki do Neostrady?

TAK jak w temacie.

Tak sterowniki do neostrady będa chodzić na Vista mój kolego ma Vista i neostrade i mu chodzi

Na dzień dzisiejszy nie ma sterowników pod Viste dla modemów z oferty TP, więc może być bardzo różnie. Zawsze jednak możesz zamówić liveboxa i podłączyć do komputera przez kartę sieciową - takie połączenie nie wymaga sterowników. Można również na własną rękę kupić jakiś router (tak jak liveboxa podłączamy kablem ethernetowym do karty sieciowej)

mam Neostradę i modem sagem f@st 800. posta piszę z Visty. Także będzie chodzić. Należy tylko pamiętać że przy konfigurowaniu połączenia trzeba w numer telefonu wstawić “*”

ale te z xpka działają bardzo dobrze, własnie pisze z visty, modem sagem fast 800

Można wgrać sterowniki z płytki którą dostaje się od neostrady. Działają bez problemu.

Pamiętaj jedynie, nie instaluj aplikacji dostępowej TP, która da się zainstalować na windows Vista , ale po tej czynności wyskoczy Ci bluscreen, jedynie instalujesz same stery :!:

I wszytsko działa bardzo dobrze, bynajmniej na modemie sagem Fast 800

Jeśli sterowniki z xp działają pod vistą to dobrze, ale należy pamiętać

że vista to jednak nie XP i mogą działać niestabilnie.

Kolejna sprawa, jeden z poprzedników napisał, żeby w pole numer telefonu wpisać * i to jest prawda ale w przypadku modemu ZTE (wersja z 3 diodami) trzeba wpisać 0 35 (czyli VPI oraz VCI).

no niby wszystko ładnie a na modemie speed touch neo na viście ani ruszy…

no to robisz coś źle , bo z neostradą na viście nie ma problemów :

http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/330471.aspx

Ale niestety w finalnej wersji Visty nie działa żaden sposób. Mam oryginalna wersje tego systemu i próbowałem każde sterowniki do modemu sagem fast 800 i każda próba kończyła sie tym że system nie mógł wykryć modemu. Niestety trzeba czekać aż sagem wypuści sterowniki 64 bitowe pod Viste

mam speed touch 330 ale w Multimedia - zadzialal od razu na sterach starszych nie ze strony Thomsona ale jak numer dostępowy dalem 111 np. bo jak dawalem gwiazdke to nei laczyl !!

Livbox działa tylko w kilku miastach :frowning:

przeciesz sterowniki chodzą normalnie dla sagema:

http://www.sagem.com/support/site/drive … 4_0_5a.zip

Dla thompsona:

http://www.speedtouchdsl.com/download/d … .0.1.5.zip

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 16:27

Przy instalacji odłącz modem.

Siwy18,upgrade, po co ?

na tym w ogóle nie ruszy.

Dla speedtouch’a sterownik z katalogu (speedtouch200) znajdującego sie na dostarczonej płytce.

  1. kopiujemy z płytki katalog SpeedTouch200, zapisujemu np. w D.

  2. na odłączonym modemie instalujemy z setup’a ( nie trzeba wybierac żadnych zgodności)

  3. restartujemy PC

  4. podłaczmy modem i czekamy (dość długo) na informację o poprawnym zainstalowaniu sterownika/modemu

  5. przechodzimy do utworzenia połączenia i wpisujemy login i hasło (zapamietaj hasło, dla wszystkich użytkowników)

  6. właściwości internet - połaczenia - ustawienia - właściwosci - ogólne - połącz ISDN Kanał speedTouch… To właśnie wybieramy !!

To wszystko

Stosunkowo do XP bardzo długo łaczy (XP ok.3 sek)

W niefinalnej x64 też nie działają, bo nie ma narazie do Sagema sterów dla Visty, a nawet dla XPx64

to ja juz nie wiem, ludzie maja różne wersje vist przed jej wydanem i pisza ze stery do sagema normalnie działaja

Zgadza się. U mnie na wersjach testowych Visty x86 /32 bit/ też działały, a na wersji x64 nie, bo nie ma sterowników 64 bit do sagema 800

hey daje notke jak zainstalować modem speed touch na windows vista.!

Aby zainstalować modem nalezy udać sie na strone neostrady i pobrać najnowsze sterowniki.Gdy pobieżemy już sterowniki odłańczamy modem i instalujemy sterownik po zainstalowaniu steroników podłańczamy modem

i po chwili windows załączy modem.Jak modem zacznie działać to wchodzimy na start-połącz z-następnie -skonfiguruj połączenie lub sieć-i wybieramy skonfiguruj połączenie telefoniczne-zanzaczamy i dajemy -dalej a następnie wypełniamy numer telefonu nazwe uzytkownika i hasło

wpisujemy nazwe i hasło takie jakie otrzymaliśmy od Tp i następnie naciskamy połącz i zostaniemy połączeni z internetem!U MNIE DZIALA NA 100% pozdrawiam odpisujcie czy działa :smiley:

Witam, tylko najnowsze sterowniki na stronie neostrady są przeznaczone na system xp , a na windows vista też już sterowniki są praktycznie do każdego modemu http://www.aero-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=6