Czy w Viście będzie chodzić modem i sterowniki do Neostrady?

ale te z xp działają na viscie na 100%

ja wiem że działają, ale jak coś jest napisane pod dany system, to jak wiadomo działa lepiej.

Na sterownikach pod system windows vista modemy szybciej łączą się z siecią :slight_smile:

Bo na tych z xp jak wiele osób już pisało ponad 30 sek, czekają na połączenie :slight_smile: a w xp mieli szybciej połączenie :stuck_out_tongue:

wspomniany przezemnie w innym temacie zxdsl852 w viscie dziala bez problemacji, na sterownikach z xp, ale BEZ tej zas**** aplikacji dostepowej TP ktora tylko zamula kompa ;]

a jako numer nie wpisywac zadnych gwiazdek tylko zostawic to co windows wklepie, a jak nic nie wklepie to 5 lub 6 zer trzeba wpisac i tyle…

@max8, LIVEBOX TP dziala jako MODEM i router w KAZDYM miescie, jedynie te wszystkie pierdoly dodatkowe dzialaja tylko w wiekszych miastach i w dodatku nie wszystkich :stuck_out_tongue: na stronce tp jest opisane dokladnie…

Dokładnie, tylko ja nie mogę znaleźć do Thomsona a to co napisali stanowi dla mnie czarną magię :o

"Thomson Speed Touch 330

Les pilotes compatibles Windows Vista 32 bits seront disponibles courant février 2007

L’installation des modems Ethernet peut se faire directement sans pilote spécifique Windows Vista.

ll vous suffit de consulter les informations présentes dans la"

z tego co udalo mi sie przetlumaczyc “beda do dyspozycji w LUTYM 2007” :slight_smile: czyli na dniach

Witam screny mówią wszystko za siebie :

d341fc3a4d4d9fc0m.jpg

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To cieszy :smiley:

widze ze masz jedyna “sluszna-nieoczojebna” tapete z Visty :slight_smile:

a na jakich sterach zainstalowany masz ten modem ??

SAGEM_Fast_800_v4_0_5a

august255 a jaką wersję Visty masz? ja mam oryginalana home premium i te sterowniki nie chca mi działac nie chce mi wykryc modemu :confused:

Na moich screnach jest pokazane ale stery do modemu już są pzdr

A skąd, bo ja jak do tej pory nigdzie nie widziałem, jedynie Driver’s Upgrade.

Np. tu masz stery .

http://www.aero-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=6

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 16:08

same stery masz również dołączone na płytkach do neostrady.

Primo, nie powinno się chyba dawać linków do stron gdzie się trzeba lodować.

Dalej, o ile nie ma oficjalnych od Thomson’a to jak mogą być “najnowsze”, jak to ktoś napisał. Paczka w której siedzi bóg wie co i stary ster 301.0.0.12

Co chodzi o francuzów z Orange to nic nowego do Thomsona nie mają:

"Thomson Speed Touch 330

Les pilotes compatibles Windows Vista 32 bits seront disponibles courant février 2007

L’installation des modems Ethernet peut se faire directement sans pilote spécifique Windows Vista.

ll vous suffit de consulter les informations présentes dans la"

P.S.

Na chwilę obecną nie ma co szukać tylko korzystać z tych (katalog SpeedTouch200) co dostaliśmy na płycie TP.

Oficjalne info od Thomson’a brzmi:

“Driver for Intel Mac 32/64-bit and Windows Vista not available yet”

temat już poruszany wielokrotnie,

wyjaśniony przy poruszanych tematach odnośnie linków do forum usera Grzesiek1.

U mnie na finalnej wersji PL za chiny nie mogę zainstalować sterów ani do st330 ani sagem 800 ( mimo że instaluję wg opisów jako administrator i w trybie zgodności z xp sp2 i bez i z włączonym modemem i bez) podobnie jak niektórzy tutaj piszący. Nie wiem co jest próbowałem juz chyba wszystkiego teraz poczekam chyba na oficjalne stery do visty. Jeśli ktoś instalował na finalnej viście to niech powie jak to zrobić.

torelo, a wziołes sobie do serca to o czym pisałem tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=134345&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jeśli podchodzisz do zainstalowania sterownika po raz kolejny po nieudanej pierwszej instalacji, zapomnij. Nie zainstalujesz.

czyli co?? ponowna instalacja systemu??? a niech to Bil trafi…