Czy wart jest swojej ceny?

Witam!

Chciałbym się poradzić czy ten komp wart jest swojej ceny-2999PLN?Poniewż znajomy przy okazji komunii swojego syna chciałby kupić go do domu :slight_smile:

wedlug mnie jest wart tej ceny. (ale niejestem specjalista:P)

Tak na pierwszy rzut oka: procesor, RAM, dysk, nagrywarka, czytniki kart pamięci.

Czy to jest komputer składany przez jakąś firmę czy to znajomy taki składał?

Komputer wygląda całkiem całkiem gdyby nie ta karta graficzna :?

Jak na takiego kompa to śmiech na sali.

Jednak pomimo karty to jest wart tej ceny :slight_smile:

To produkt VOBISU.

Hmmmm. Zestaw dobry , a co byś powiedział na taki ? Uważam , że ma lepsze parametry , procesor , grafa, HDD. Nie ma Windy ,ale z tym można sobie poradzić .

http://www.axon.com.pl/produkt.php?id=4723

To może być reklama więc nie wiem czy to jest zgodne z tutejszym regulaminem . Jeżeli tak to sorry , ale chciałem pomóc.

Karta tu będzie słabym ogniwem,skoro znajomy kupuje komputer za tyle,będzie chciał na nim uruchamiac gry,niech się zastanowi nad Ati i Nvidią

I do bardzo wymagających gier przydałoby się dołożenie jeszcze 512 MB Ram

a zestaw propomowany przez aficio rewelka,ale na co komu 2 GB ram :o

Dwa rdzenie wykorzystuje niewiele programów,głównie filmy,muzyka i kompresja

Moim zdanie nie zaszkodzi . Zawsze można kupić bez jednej kości . Wtedy zaoszczędzimy jakieś 100-200 zł ( będzie na Windę).Uważam , że 1 GB Ramu przy grach to już podstawa.

aficio rzucił bardzo dobrym kompem, ten to napewno jest wart swojej ceny,a nie ten z vobisu.

jeżeli by kupować przez neta można porozmawiać ze sprzedawcą, żeby spuścił te 1 GB pamięci :slight_smile:

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 15:18

zdecydowanie tak :slight_smile:

Obecnie może rzeczywiście kolega nie wyciągnie z tego sprzętu całej mocy, ale za dwa / trzy lata sprzęt będzie miał idealny do nowych gier na średnie detale.

Jestem za tym kompem. Zdecydowanie bardziej się go opłaca kupić.

świetny sklep tego axonu, konfigurator i ceny…

Dokładnie . Sam mam zamiar skorzystać z ich ofert , ale własnie czekam , aż się komunie skończą , wtedy może jeszcze ceny trochę spadną. Konfigurator pozwala na dodanie lub zmianę podzespołów w danym zestawie . Można sobie dopasować sprzęt do swoich wymagań lub kieszeni.

Wielkie dzięki za wszystkie opinie!

Pozdrawiam!

Ja bym brał ten ze sklepu tylko ze procek amd

Komputery z Vobisa są jednymi z najdroższych w Polsce. Nie polecam. Lepiej idź do jakiegoś mniejszego sklepu komputerowego i złóżcie ze sprzedawcą od podstaw. Na 90% będzie miał lepsze parametry niż vobisowski za tę samą cenę.

albo idź do sferisa :wink: tam nawet tanio mają , tutaj możesz podpatrzeć ich ceny : http://www.sferis.pl :wink:

w sferisie tanio?? nie wygląda, na to, w sferisie za prawie 3000zł dostajesz kompa z 512 ramu i dyskiem 80gb i zintegrowaną grafą … porażka, nie umywa się do tego zestawu z axonu…

całkowicie się zgadzam . W sferisie można kupić cokolwiek , jeżeli nigdzie indziej już kupić nie można . A to mało prawdopodobne.

Jeszcze jedna stronak do przejrzenia.:

http://www.galeriakomputerowa.pl/oferta23.htm

Mówię o zestawie Gigant - 4-GK . Ale i tak wybrałbym ten z Axonu.

Po pierwsze do czego Ci komp. potrzebny?(do gier ta karta sie nie nadaje)JEŚLI do gier to najlepiej złóż sam. Daj pare złotych dla kogoś kto Ci złoży i sie zna! i Tak taniej wyjdzie i w przyszlosci zaoszczędzisz! Jeśli do pracy itd. masz kase to bierz. Każdy po pierwszym zakupie w koncu uczy sie na błędach :smiley:

aficio te twoje adresy są naprawdę ciekawe(jakieś ludzie ceny przynajmniej), już sobie dodałem do zakładek, może sie kiedyś przydadzą :smiley:

Sam jestem na etapie zmiany sprzętu więc trochę grzebię w necie i trochę dzwonie. Po prostu szukam. POLECAM SIĘ .