Czy wart kupić fife 06?

Słyszałem opinie nie których, i przeważnie były to fale krytyki jeśli chodzi o fife, ale ja jestem fanem piłki nożnej i lubie sobie pograć w jakąś noge. I mam pytanie do was, opłaca się kupować fife 06, jest tego warta ? czy lepiej poczekać i kupić jakąś inną. Słyszałem o PES 5, ale na moim sprzęcie chyba nie pójdzie. Mam duron 1200 / Ge Force 4 MX 64 mb / 256 SDRAM. A może jakąś inną plecacie gre z graniem w piłke nożną 8)

czekam na wasze odpowiedzi :slight_smile:

ja mam duron 1300 tyle ramu co Ty i niestety ta karte i demo idzie jak trzeba:) poczekaj chwile na pes 5

Ściągnij sobie demko i oceń sam!

ja bym sie tam nawed nie zastanwaial :smiley:

Jeśli masz kase to bym się nawet nie zastanawiał tylko brał.

Może niech lepiej ściągnie demko i sam oceni? Wy mu polecicie, wyda kase, a moze mu nie przypadnie do gustu? :x

Jeśli lubisz piłke kopaną ta gierka napewno ci się spodoba

Ale może on woli postawić bardziej na grywalość?

I takie wieczne zachęcanie … :x

Ja Cie zachęcam do pobrania dema Fifa’y 06 i PES5 i sam oceń i sam dokonaj wyboru …

ok. dzięki :slight_smile:

ściągne sobie demko PES 5 i zobacze, Fife 06 demko już testowałem, ale w PES 5 jeszcze nie grałem.

W 100% popieram korai z tym , że nie wiem czy grałeś w któryś z poprzednich PES-ów ?? Bo na starcie musisz wiedzieć , że są świetne ale jak się dysponuje pad-em.

No własnie PAD do PES’a to niezbędna rzecz :slight_smile:

Czy ja wiem, czy niezbędna…radzę sobie na klawiaturze i to niezle(choc nie stosuje manual pass). W ML na 6 * wygrywam lekko, a z kolesiami na necie takze idzie nieźle, także DA SIĘ GRAĆ NA KLAWIATURZE, jesli ktoś chciałby poznać moją"unikalną" konfigurację przycisków na klawie do PES-a to moge napisac czy to na pw czy to na forum.

P.S. Polecam PES 5, Fifa to tylko alternatywa wg mnie, ale koledzy mają rację, pobierz demka i sam zdecyduj.

Ja mysle ze warto kupuje ja w Piatek jak cos to przesle screeny :stuck_out_tongue:

PObierz demko FIFY 2006 oraz demko PES 5 i sam sobie oceń dokonaj wyboru i zakup! :smiley:

Szczerze mówiąc bardzije mi się podoba PES 5! :smiley:

Kupuj Fife niezastanawiaj sie

Może niech lepiej sam dokona wyboru? :? Jeżeli mu sie nie spodoba to wyda niepotrzebnie pieniądze :?

koloture zrób tak jak ja napisałem pare postów wyżej … Linki do dem obu gier podał kolega M@teo. Życze miłego ściągania i jeszcze lepszego testowania :slight_smile:

PS. PES5 dla mnie jest zdecydowanie lepszy, ale wybór należy do Ciebie :slight_smile:

Jeżeli lubisz tego typu gry i lubisz świetną atmosfere to zapewniam Fifa 2006 sie do tego nadaje…Niektórzy lubią PES ale moje zdanie jest odmienne. Jak zdecydujesz sie już kupić to tak szybko nie odejdziesz :wink:

Kupiłem dzisiaj gre.

Jak dal mnie bardzo dobra choc nie usczegli sie kilku błedów.

Przetestowałem PES 5 i Fife 06 i zdecydowanie bardziej mi się podoba Fifa 06, na PES 5 się zawiodłem, myślałem, że bardziej się postarają, Fifa 06 ma pare błędów, ale u mnie wygrywa rywalizacje z PES 5. 8)

dzięki M@teo za podanie linków do demek :slight_smile:

No to życzę miłej zabawy z Fifą 06 :slight_smile: