Czy warto dolozyc zeby miec ga-965p-ds3

Czy warto jest dolozyc kase zeby miec zamist plyty gigabyte ga-965p-s3 plyte ga-965p-ds3 z lepszymi kondensatorami??

Kupuje nowego kompa z prockiem core 2 duo i nie wiem czy kupic s3 czy dozbierac kasy do ds3??

Myslalem zeby kupic plyte asua p5b ale ona ma ograniczenie napiecia na pamieci do 2,1v ;/ i nie wiem czy obsluzy pamieci 2x512 geil ultra 800mhz cl4 lub patrioty 2x512 cl4 na najszybszych timingach, wydaje mi sie ze one wieksze napiecie potrzebuja??

Nie wiem jaka jest różnica między płytami poza samymi kondensatorami.

W praktyce lepsze kondensatory nic nie dają, jedyna różnica to dłuższa żywotność płyty, np. nie kilkanaście, ale dwadzieścia parę lat. Lepsze kondensatory zazwyczaj są używane w urządzeniach przeznaczonych do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych, np. w samochodach, samolotach, sprzęcie wojskowym (przy -45-55 stopniach celsjusza zwykłe kondensatory mogą mieć trudności z działaniem). Są też stosowane w sprzęcie grającym klasy high-end (czegoś takiego nie sprzedają w marketach).

W płycie głównej są chyba jedynie dla ludzi z nadmiarem gotówki, którzy lubią rzeczy najwyższej klasy (niby po co się produkuje samochody za 200-500tyś.zł czy pióra za 1-2 tysiące).

Czyli plyta ze zwyklymi kondenasatorami bedzie ok ;] W taki razie biore s3 a nie ds3.

MaRa a do kręcenia i zwiększonych napięć to się czasem nie przydają?