Czy warto instalowac IE 7?

Ja korzystam i z IE7 i z Mozilli Firefox 2 , IE7 Używam, bo jest bezpieczna, a Mozille Firefox 2 , bo szyciej na niej internet mi chodzi.

A czy zainstalowanie IE7 wpłynie polepszająco na działanie Eksploatora Windows i w ogóle systemu, który jest bądź co bądż zintegrowany z IE? I na aplikacje, które wykorzystują kontrolkiIE do pewnych celów?

chyba nie

Logicznym uzasadnieniem wydaje się fakt, iż IE - jako bardzo ścisle , głeboko zintegrowana z systemem aplikacja, im bardziej jest “nowoczesna” w wypadku IE 7 w stosunku do IE 6 jest to bezdyskusyjne, tym bardziej poprawia stan bezpieczeństwa całego systemu. Można tu doszukiwać się różnych " gdyby, ale " , ale dyskutujemy o faktach, a te raczej są jednoznaczne. IE 7 zapewne nie jest idealną aplikacją ( nie ma takiej ), zapewne ma wiele luk, już ujawnianych i takich , które ujrzą światło dzienne w przyszłości , ale jeżeli ktoś ma na kompie IE to uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać - 6 czy 7…

Pozdrawiam

Ja zainstalowałem IE7 i po kilku dniach testów postanowiłem mimo wszystko pozostać przy moim lisku :P. Mimo kilku usprawnioeń, innemu interfejsowi, to i tak uważam, że mój lisek jest lepszy. ale warto potestować nowy wyrób Microsoftu. Ja pozostawiłem zainstalowane IE7 i czasami też korzystam z niego, ale raczej sporadycznie, jak już trzeba :P.

Witam.

Śledzę ten temat od początku i dlatego nie czekałem z instalacją IE7 przez Windows Update tylko pobrałem ją sam. Wiem, że to co napiszę spotka się z krytyką wielu użytkowników Dobreprogramy, ale jak dla mnie, podkreślam, jak dla mnie, IE7 jest wspaniała. Dlaczego? Choć mam zainstalowanego „Liska” w najnowszej wersji, to IE7 bije go na głowę! Dlaczego? Bo otwiera się o wiele szybciej, bo wszystkie strony działają tak jak trzeba… Doszedłem do wniosku, że Ci co piszą, że nie działa, nie chce się instalować lub, że itd… Po przeglądnięciu forum zawsze wcześniej mieli problemy, z którymi zwracali się o pomoc, bo coś tam odinstalowali z systemu, bo jakąś usługę wyłączyli, bo …aby komp chodził szybciej… Więc może Panowie i Panie coś za coś… Ok, czekam na krytykę i szanuję wasz wybór i słowo i proszę o zrozumienie mego zdania. Więc:

MW3001

Warto,czy nie warto Waszym zdaniem.

TAK!

P.S.

Dzięki za krytykę i za zrozumienie.

strażak krytyki z mojej strony nie będzie ale również mam IE 7 i liska (operę też ;p ) ale najbardziej podchodzi mi lisek. Wszystko najnowsze. W IE zostają śmieci a np. w lisku mogę ustawić, że wszystkie ciasteczka mogą usuwane być gdy zamykam przeglądarkę.W IE chyba czegoś takiego nie ma. Każda przeglądarka ma swoje + i -. Dla mnie kolejność jest taka: 1)Lisek czyli FF, 2)Opera, 3)IE 7. Chociaż coraz bliżej im do siebie :slight_smile:

Jak można się w ogóle nad IE zastanawiać, przecież to powolny syf:] Już lepiej zainstalować nakładkę Avant Browser do IE - wtedy szybkość przyzowita.

A najlepiej firefox. ff>all