Czy warto instalowac najnowsze sterowniki?

Mam dosc stara kartę jak na dzisiejsze czasy i wymagania ,mianowicie Nvidia Riva Tnt 2 Model 64 . Chciałbym sie dowiedziec czy instalowanie najnowszych sterownikow jest potrzebne ,czy bedzie jakas różnica ,czy lepiej zostac na starym i jako takim oprogramowaniu? I czy stara karta podoła nowym sterownikom ?

Sterowniki do kart muz., graf. i ‘grubszych urządzeń’ - jak najbardziej

Z innymi dałbym sobie spokój … :wink:

W tym przypadku pozwolę się nie zgodzić.

Riva jest juz zabytkiem i pewnie twórcy najnowszych sterów już dawno o niej zapomnieli. Więc instalacja najnowszych sterowników może sprawić więcej kłopotów jak korzyści. Polecam któryś z ostatnich detonatorów (obecenie NVidia inaczej nazywa swoje sterowniki)

Ja również mam starą kartę graficzną - GeForce 2 MX 100/200 32 MB :] i ze swoich doświadczeń wiem że najnowsze stery nie współpracują za dobrze na mojej karcie, do starszych modeli kart nVidia polecam detonatory: 2.9.9.0

a moze mig 8 :stuck_out_tongue:

a sterowniki w sumie warto instalowac zawsze moze dojsc jakias ciekawa funkcja ale wydajnosci zazwyczaj niepoprawiaja

:smiley:

Zainstaluj stery w wersji 28.32 lub 30.82 sprawdzone dobre i stabilne,oraz optymalne do tej karty.

Wrzuć i poszukaj do swojego systemu.

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

JA uwazam ze zawsze warto popróbowac, ale jesli niebedzie chodziło jak oczekujesz to je poprostu wyinstalujesz i poszukasz inne. JA kiedys miłem wlsanie Rive TNT i jakaś dziwna była ob mase sterow przerzuciłem i nowe i stare i trafilem na ten konkretny jednen sterownik

Ja za czasów (niedawno :D) gdy miałem rive jak zainstalowałem najnowsze sterowniki to była totalna klapa z wydajnością więc ze swojego doświadczenia nie radzę instalować najnowszych sterów

Zawsze to można sprawdzić co nam dają nowe strery jesli jest gorzej to powrócimy na stare i tak w kółko :slight_smile: