Czy warto instalować SP3 do XP?

(mich@l2312) #1

Czy warto zainstalować ten dodatek? Ostatnio (niestety) zrezygnowałem z Visty bo mój komputer nie mógł sobie dać z nią za bardzo rady i wróciłem do XP. Zainstalowałem wszystkie aktualizacje ale nie wiem czy instalować SP3 bo podobno jakieś problemy sprawia. Jak sądzicie instalować czy nie?

(Msprungk) #2

Instalowałem dwukrotnie SP3, żadnych problemów

(me@djohnsc) #3

Ja zainstalowałem sp3 i mi działa wszystko dobrze, nie było problemów w trakcie instalacji ani nie mam problemów teraz, więc wszystko :ok:

(Zvhirek) #4

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 ... +co+nowego?

Obejrzyj sobie i zastanów się, czy przyda ci się to,

co zostało zawarte w najnowszym SP. Jeżeli jesteś

na bieżąco z aktualizacjami, to SP3 nie jest aż

tak bardzo pożądany, aczkolwiek nie zaszkodzi go

zainstalować.

Bynajmniej u mnie, żadnych kłopotów z SP3 nie

ma.

(Sidhmor) #5

Doświadczonym polecam, niedoświadczonym nie... dlaczego?? Dzisiaj rano telefon od klienta bo ma problem z netem... śmigam do niego. Sprawdzam wszystko oki. Potem patrze i SP3 zainstalowany. W rozpaczy go usunąłem i net śmiga:) Znowu inni nie mają problemów, więc to róznie bywa.

(Rrozniatowski) #6

Ja też wróciłem po 7 miechach z vista na XP(komp dawał rade ale nie ja),miałem na lapku oryginalnie viste i wydawało się być ok,3 razy stawiałem system na nowo bo wiecznie się coś gryzło,teraz jest stary poczciwy XP z sP3 i widze jaki komp potrafi być szybki.A co do problemów z sp3 to powstał mi 1.Muszę wyłączyć Iplusa jak instaluje albo kopiuje programy bo bardzo wolno a czasem nawet postęp pracy stoi w miejscu.Po zamknięciu aplikacji jest ok.

(XMan) #7

Temat :

viewtopic.php?f=13&t=245395

(Pan Ziombl) #8

jeszcze trochę i się zaczną poprawki poprawek, a potem poprawka poprawki poprawki... instaluj sp3, w razie czego odinstalujesz z panelu sterowania