Czy warto instalować Viste?

Jaka jest Wasza opinia na temat visty? Czy warto ją instalować?

Osobiście na jednym z komputerów posiadam ów system jednak mam ciągłe uczucie, że Vista to takie millenium - system na chwilę.

Czasu od premiery już trochę upłynęło, mimo to np. na naszą stronę WWW wchodzi 79% użytkowników korzystających z XP. Bariera sprzętowa? Zła opinia na starcie? Co jest przyczyną tak słabej popularności Visty?

Zależy jaki masz sprzęt. Jak słaby to nie warto, a jak lepszy to można. Ja osobiście mam taki sprzęt jaki w podpisie i jeżdżę na XP, bo sie do niego przyzwyczaiłem, a Vista chodzi jak piorun u mnie. No, ale przyzwyczajenie trudno zmienić. Więc jak uważasz.

pewnie ze warto instalować viste, ja już od pul roku mam viste i ani razu jej nie formatowałem :smiley: :smiley: i chodzi bosko tylko mam problem z kartom muzyczną Creative ale to inny wątek, do visty musi być mocna maszyna :wink: :wink: ja mam wynik we viście wydajność systemu 5.5 :smiley: :D. ale każdy ma inne zdanie inni chwalą viste a inni krytykują ze vista taka, taka, powtórzę żeby być zadowolony z visty i chodziło bardzo dobrze, komp musi być dobry :wink: :wink: vista już ładnie chodzi na prockach 2 rdzeniowych i 2 gb ramu :smiley: :D.

POZDRAWIAM… :smiley:

mnie tam Vista, to szczęścia jest nie potrzebna…

zresztą możliwe że z 25% programów które mam zainstalowane na XP,

to na Viście by nie działała…

tp czy;i ja moge zainstalowac? mam 2rdzenie AMD 2Ghz ,2GB RAM,Ge Force 730GT 256MB !?

Dozamet1946

u ciebie już vista będzie fajnie działać :wink: :wink: troszkę karta grafiki za słaba żeby pograć na Viście ale da się grac

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 9:54 został dopisany post przez rafal_odb

jarekm26 było trza napisać zamiast 25% tylko 60 % co ty wogole piszesz miałeś viste zainstalowaną, działałeś na niej :-x :-x [-X [-X

weź mi tu nie wymachuj paluchami :smiley: , na pewno nie będę instalował visty, tylko dlatego że ładnie wygląda,

a poza tym po diabła mi problemy ze sterownikami, i przymulenie kompa…

ładnie wyglądać to prawda :wink: :wink: , ale ma inne ciekawe rzeczy i bardziej rozbudowany niż xp :smiley: :smiley: vista jest ładniejsza i nowsza i bardziej rozbudowana, nie oszukujmy się, a co do sterowników to działają na viście, no nie wiem jak u ciebie, ale ja nie miałem problemu ze sterownikami do visty 64 bit :smiley: :smiley: :smiley: wszystko pięknie i ładnie :smiley: :smiley: :wink: nic nie spowalnia viste, u mnie nie widzę żeby vista spowolniła i żeby zamulała mi kompa, wręcz przeciwnie chodzi miodzio :smiley: :smiley:

mam Viste ultimate komp nie najnowszy w( trakcie zmian) i niem wie co to są problemy ze sterami i przymulenie kompa vista 64 to trochę tak tak ale nie 32bit i żeby uczciwie napisać to format robiłem w tym roku z 30 razy to xp, taki to 64 bit vista taka wersja potem inna znowu inna, i w gruncie rzeczy zostałem przy viście32bit ciężko się przyznać -być może dla wygody :smiley: :)uczciwie muszę dopisać żę były takie sytuacje że miałem chęć skopać komputer a płytę z vistą połamać ale teraz już wiem że to nie była wina visty tylko mojego kompa

jeszcze raz powiem do mojego kompa nie miałem problemy ze sterownikami do visty 64 bit, co instaluje to mi chodzi :smiley: :smiley:

ojej lece kupować viste :roll:

normalne jest że vista nie zdobędzie tak dużej popularności no chyba ze nie byłoby żadnego nowego systemu przez jakieś 5 lat. w tej chwili wiele osób ma komputery i jak ktoś ma to po pierwsze może mieć słabszy komputer a po drugie nikt nie będzie kupował nowego systemu jeśli ma xp. a komputera nie wymienia ktoś co rok i dlatego tak wolno zwiększa się ilość visty. Ale jeśli ktoś kupuje nowy komputer to zazwyczaj jest to vista i jest dobrym wyborem. ale wymienianie xp na vistę i płacenie min. 300 zł to nie ma sensu chyba że ktoś ma sporo kasy i nie ma z nią co robić

rafal_odb , masz rację na tą chwile do visty64bit nie ma już żadnych problemów mam 32 bo taką mam płytę :slight_smile: :wink:

poczekam nawindows 7, być może będzie to coś nowego…

a poza tym XP, można ubrać w kiece od visty i to za darmo… :wink:

ale do visty 32 bit też nie miałem problemu ze sterownikami :smiley: :smiley:

windows 7 z tego co czytaałem na ile wierzyć będzie tylko w wersji 64 bit a z tym ubraniem to zrób tak samo z kobietą ubrać ją ubierzesz -może i będzie ładniej wyglądała co nie zmienia faktu że dalej śpisz z brzydulą :o rafal_odb dzięki :drinking: :drinking:

W czerwcu 2007 roku zainstalowałem Viste x64

Do testu Visty specjalnie byle jakie różniste badziewia instalowałem programy freewarowe, dema jak i trialowe po upływie czasu odinstalowywałem, a było tego sporo, chciałem zobaczyć jak chodzi Vista mając zapchany cały rejestr systemu około miliona wpisów było, ale że chodził stabilnie listopad, grudzień 2007 to go zostawiłem i chodzi do dziś przez rok czasu.

Nikyt Mi nie powie że to jest Windows Me.

i co z tego że win7 będzie 64bit ?? co, jak co, ale z systemem operacyjnym to ja nie sypiam :stuck_out_tongue:

nie kumasz to było porównanie :!: co z tego że ubierzesz xp ,wygląd niezrobi z xp visty [-X

ale ja nie chce visty, wystarczy mi xp, którego można upodobnic do visty…