Czy warto instalować Viste?

(G DATA Software) #1

Jaka jest Wasza opinia na temat visty? Czy warto ją instalować?

Osobiście na jednym z komputerów posiadam ów system jednak mam ciągłe uczucie, że Vista to takie millenium - system na chwilę.

Czasu od premiery już trochę upłynęło, mimo to np. na naszą stronę WWW wchodzi 79% użytkowników korzystających z XP. Bariera sprzętowa? Zła opinia na starcie? Co jest przyczyną tak słabej popularności Visty?

(adam749) #2

Zależy jaki masz sprzęt. Jak słaby to nie warto, a jak lepszy to można. Ja osobiście mam taki sprzęt jaki w podpisie i jeżdżę na XP, bo sie do niego przyzwyczaiłem, a Vista chodzi jak piorun u mnie. No, ale przyzwyczajenie trudno zmienić. Więc jak uważasz.

(Rafal Odb) #3

pewnie ze warto instalować viste, ja już od pul roku mam viste i ani razu jej nie formatowałem :smiley: :smiley: i chodzi bosko tylko mam problem z kartom muzyczną Creative ale to inny wątek, do visty musi być mocna maszyna :wink: :wink: ja mam wynik we viście wydajność systemu 5.5 :smiley: :D. ale każdy ma inne zdanie inni chwalą viste a inni krytykują ze vista taka, taka, powtórzę żeby być zadowolony z visty i chodziło bardzo dobrze, komp musi być dobry :wink: :wink: vista już ładnie chodzi na prockach 2 rdzeniowych i 2 gb ramu :smiley: :D.

POZDRAWIAM... :smiley:

(jarekm26) #4

mnie tam Vista, to szczęścia jest nie potrzebna....

zresztą możliwe że z 25% programów które mam zainstalowane na XP,

to na Viście by nie działała....

(Nowosolanin1988) #5

tp czy;i ja moge zainstalowac? mam 2rdzenie AMD 2Ghz ,2GB RAM,Ge Force 730GT 256MB !?

(Rafal Odb) #6

Dozamet1946

u ciebie już vista będzie fajnie działać :wink: :wink: troszkę karta grafiki za słaba żeby pograć na Viście ale da się grac

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 9:54 został dopisany post przez rafal_odb

jarekm26 było trza napisać zamiast 25% tylko 60 % co ty wogole piszesz miałeś viste zainstalowaną, działałeś na niej :-x :-x [-X [-X

(jarekm26) #7

weź mi tu nie wymachuj paluchami :smiley: , na pewno nie będę instalował visty, tylko dlatego że ładnie wygląda,

a poza tym po diabła mi problemy ze sterownikami, i przymulenie kompa....

(Rafal Odb) #8

ładnie wyglądać to prawda :wink: :wink: , ale ma inne ciekawe rzeczy i bardziej rozbudowany niż xp :smiley: :smiley: vista jest ładniejsza i nowsza i bardziej rozbudowana, nie oszukujmy się, a co do sterowników to działają na viście, no nie wiem jak u ciebie, ale ja nie miałem problemu ze sterownikami do visty 64 bit :smiley: :smiley: :smiley: wszystko pięknie i ładnie :smiley: :smiley: :wink: nic nie spowalnia viste, u mnie nie widzę żeby vista spowolniła i żeby zamulała mi kompa, wręcz przeciwnie chodzi miodzio :smiley: :smiley:

(slawektor) #9

mam Viste ultimate komp nie najnowszy w( trakcie zmian) i niem wie co to są problemy ze sterami i przymulenie kompa vista 64 to trochę tak tak ale nie 32bit i żeby uczciwie napisać to format robiłem w tym roku z 30 razy to xp, taki to 64 bit vista taka wersja potem inna znowu inna, i w gruncie rzeczy zostałem przy viście32bit ciężko się przyznać -być może dla wygody :smiley: :)uczciwie muszę dopisać żę były takie sytuacje że miałem chęć skopać komputer a płytę z vistą połamać ale teraz już wiem że to nie była wina visty tylko mojego kompa

(Rafal Odb) #10

jeszcze raz powiem do mojego kompa nie miałem problemy ze sterownikami do visty 64 bit, co instaluje to mi chodzi :smiley: :smiley:

(jarekm26) #11

ojej lece kupować viste :roll:

(sosen86) #12

normalne jest że vista nie zdobędzie tak dużej popularności no chyba ze nie byłoby żadnego nowego systemu przez jakieś 5 lat. w tej chwili wiele osób ma komputery i jak ktoś ma to po pierwsze może mieć słabszy komputer a po drugie nikt nie będzie kupował nowego systemu jeśli ma xp. a komputera nie wymienia ktoś co rok i dlatego tak wolno zwiększa się ilość visty. Ale jeśli ktoś kupuje nowy komputer to zazwyczaj jest to vista i jest dobrym wyborem. ale wymienianie xp na vistę i płacenie min. 300 zł to nie ma sensu chyba że ktoś ma sporo kasy i nie ma z nią co robić

(slawektor) #13

rafal_odb , masz rację na tą chwile do visty64bit nie ma już żadnych problemów mam 32 bo taką mam płytę :slight_smile: :wink:

(jarekm26) #14

poczekam nawindows 7, być może będzie to coś nowego...

a poza tym XP, można ubrać w kiece od visty i to za darmo... :wink:

(Rafal Odb) #15

ale do visty 32 bit też nie miałem problemu ze sterownikami :smiley: :smiley:

(slawektor) #16

windows 7 z tego co czytaałem na ile wierzyć będzie tylko w wersji 64 bit a z tym ubraniem to zrób tak samo z kobietą ubrać ją ubierzesz -może i będzie ładniej wyglądała co nie zmienia faktu że dalej śpisz z brzydulą :o rafal_odb dzięki :drinking: :drinking:

(Dlaforum) #17

W czerwcu 2007 roku zainstalowałem Viste x64

Do testu Visty specjalnie byle jakie różniste badziewia instalowałem programy freewarowe, dema jak i trialowe po upływie czasu odinstalowywałem, a było tego sporo, chciałem zobaczyć jak chodzi Vista mając zapchany cały rejestr systemu około miliona wpisów było, ale że chodził stabilnie listopad, grudzień 2007 to go zostawiłem i chodzi do dziś przez rok czasu.

Nikyt Mi nie powie że to jest Windows Me.

(jarekm26) #18

i co z tego że win7 będzie 64bit ?? co, jak co, ale z systemem operacyjnym to ja nie sypiam :stuck_out_tongue:

(slawektor) #19

nie kumasz to było porównanie :!: co z tego że ubierzesz xp ,wygląd niezrobi z xp visty [-X

(jarekm26) #20

ale ja nie chce visty, wystarczy mi xp, którego można upodobnic do visty....