Czy warto kupić nagrywarkę DVD Samsunga

Posiadam nagrywarkęLite- on SHOW - 8325, nie bardzo jestem z niej zadowlony gdyż przy zapisie płyt DVD +R, jeśli chcę nagrać włany film to przy wielkości fimu ponad 1 GB końcówka filmu jest źle nagrana. Pojawiła się reklama nagrywarki Samsunga w Media Markt za przyzwoitą cenę. Pytanie czy warto ją kupić. Proszę o radę.

Marceli

Używam nagrywarki DVD firmy Samsung i jestem bardzo zadowolony…

Ja również mam nagrywarkę DVD Samsunga dokładnie:TS-H552U i bardzo dobrze się sprawuje,jeszcze nie miałem problemów z nagrywaniem :wink:

chyba jednak kupię, może bę też zadowolony.

Dziękuję za odpowiedź.

Marceli

Będziesz napewno,a w razie “niezadowolenia” zawsze masz dwa lata gwarancji…

Ja odradzam nie sa trwałe mam DVD-r i po 4 misiącach zaczoł okropnie buczeć wymieniłem na gwarancji 2 model działała cicho ale strasznie robił błedy przy odtwarzaniu - nie wiem to moje sugestie zrobisz jak zechcesz - może nie maiłem farta przy zakupie ??

W Media w Gdańsku już ich nie ma :stuck_out_tongue: To sobie kupiłem … :wink:

Tą nagrywarke którą posiadasz jest jedną z lepszych modeli Litle-on , może najpierw poeksperymentuj z biosami wiem że było do tego modelu ciężko dopasować alternatywny firmware , ale może coś znajdziesz, może jakiś spatchowany, akurat ten model jest dość podatny na przeróbki nawet Sony-ego można z niej zrobić, a co do samsunga nie mam zastrzeżeń mam tylko uprzedzenia do hipermarketów a zwłaszcza Media Markt który swoimi niby promocjami przyciąga “nie dla idiotów”(i tu bym sie zastanowił nad tym “nie”) ta sama nagrywarka samsunga jest o 6zł tańsza w jednym ze sklepików w pasażu obok media markt i to bez promocji.

Cinek spróbuj w innych sklepach. Tak jak pisze Zbych1 często w innych sklepach są droższe minimalnie o pare złotych ale zawsze wiesz że towar będzie, z pracownikiem jeszcze można dłużej pogadać, może coś jeszcze doradzi. :slight_smile: A co do samych nagrywarek Samsounga to mam dobre zdanie o nich, mam wielu znajomych co używają takich nagrywarek i są zadowoleni.