Czy warto kupic Neostrade TP 128 kb/s? Pomóżcie!

(Kubahorodko16) #1

Zastanawiam się czy kupić Neostrade TP 128 kb/s? Prosze pomóżcie mi w wyborze. Powiedzcie mi też czy ona ciągnie ciągle 128 kb/s czy też mniej a jak tak to ile ?? Dzięki za pomoc! Pozdro @ll !!

(Czarno to widzę...) #2

Z taką prędkością ciągnie Neo 1Mb. :smiley:

A 128 kb/s ciągnie dwa razy szybciej niż modem…

Oj, nie warto…

(maniooo) #3

Witam,

przecież nie napisał 128 kB/s. :wink:

ja nie narzekam. Ale niektórzy bardzo…

(Dodresiarza) #4

To zależy czego oczekujesz od neostrady 128. Jesli chcesz ją mieć głównie dla otwierania stron, bez perspetkywy ściągania dużych plików np. fimów możesz ją śmiało brać, tak samo sprawdzi się w firmie. Również sprawdzi się w grach typyu CS, ale jak już pisałem sciąganie zajmuje wiele czasu. O ile mnie pamięć nie myli m ona jak wszystkie ograniczony tranfer, po którego przekroczeniu prędkośc spada do 32. Jeśli więc nie chcesz ściągać lub potrzebujesz do firmy bierz śmiało w innym wypadku warto się zastanowić na 512. Kwestia portfela i tego do czego ją potrzebujesz.

(Qbek50) #5

zależy to od tego czy masz jeszcze inne wyjście założyc sobie neta. Np radiówkę. Jeżeli tak to bierz ją a NEO sobie odpuść. Ja miałem wybór i teraz żałuję ale jak skończy mi się umowa to przechodzę na radiówkę bez żadnych limitów. :smiley:

Na neo ogólnie nie narzekam a mam 128. Max transfer jaki uzyskuje to 15-16 KB/s.

(Dodresiarza) #6

Oj z innymi możliwościami dostępu bym uwazał. Jeśli takie sa najpeirw sprawdz je w praniu, czyli idz do znajomego ktory takowa ma. Moj znajomy wpakowal sie w radiowke ktora chodzila bardzo wolno, mimo rzekomego szybkiego łacza. Odobiscie polecam chello ale musisz miec dostep do kablowki bo to na niej dziala. Jest idealne. Pozdrawiam!

(Figc) #7

niedawno przerabiałem identyczny problem!!

i tak jak koledzy piszą jeżeli chcesz mieć Neo do surfowania po necie i zagrania w coś od czasu do czasu to śmiało zakładaj, ale licz się z 7GB miesięcznym limitem za 59zł :!:

warto przemyśleć ofertę 512 kb/s tutaj masz już o wiele wiele szybciej i limit 15 GB… tylko cena wzrasta niemal 100% (99zł)… ja zdecydowałem się na Neo512 i czekam teraz na sprawdzenie linii itp.

(Drahalt) #8

Ja mam Neo128 i w zupełności mi ona wystarcza. A gra 750Mb ściągała mi się 15 godzin :smiley: (toche duzo ale i tak Neo mi odpowiada) :lol:

(pysiu) #9

osobiście przetestowałem tę opcję neo i powiem że nie jest takie to złe jak za te pieniążki :slight_smile:

(Dodresiarza) #10

Za tą kasę to to jest badziewie do potęgi n-tej. Jednak żyjemy w takim a nie innym kraju. Dlaczego uważam że jest za drogo? Ograniczony transfer do 7 GB mała prędkość. Cena jest wynikiem polityki monopolistycznej TPSA jednak i tak dobrze się stało że neo potaniała. Mimo wszystko za stosunek ceny do zarobków w Chuinach czy Niemczech mięlibyście wypasa, a nie smieszne neo. :evil:

Jednak popatrz na moje wcześniejsze posty i wtedy sam zadecyduj, bowiem żyjemy w Polsce a nie USA i jak na nasze warunki neo 128 to podstawa ponizej ktorej nie oplaca sie schodzic.

(Marcinm93) #11

Lepiej sobie kup Dialnet DSL 1…:stuck_out_tongue:

Montaż 96zł…

Abonament: 99zł/m-c (umowa na rok)

Info:

0 ograniczeń, 1024kb/sek…(1MB)

SUPER! !!

No ale musisz miec Dialog…

Info: 0801 700 700

(Koszt całego połączenia 35gr)

edit.

Ehh, zagalopowalem sie…promocja skonczyla sie…

Teraz abonament chyba z 150 a montaz 400…

Całe szczęscie ze ja zalapalem sie na te lepsze warunki :slight_smile:

A ci co sie nie zalapali - zalujcie! !!

(fiesta) #12

A skąd wiesz czy kolega mieszka w okolicach Wrocławia ??

Gdzie ma zasięg telefonia DIALOG.

(Beed) #13

Dialog nie jest tylko w okolicach Wrocławia ja mieszkam pod Łodzią i w ciągu tego tygodnia właśnie zakładam Dialet 1MB

btw. Promocja jest przedłużona do 1 marca :wink:

(Stefe) #14

tez uzywam lacza z dialogu… uzywam jeszcze ISDN 128Kbit… mieszkam stosunkowo daleko od wroclawia i od kilku lat jest tutaj telefonia dialog.

a co do lacza o takiej predkosci, jezeli nie nastawiasz sie na ciagle sciaganie duzych plikow (plik 700MB sciaga sie okolo 13 godzin), ze wzgledow niezbyt duzej predkosci i pewnych ograniczen co do limitu to jest to lacze wystarczajace do wygodnego poruszania sie po stronkach www, odbierania/wysylania maili, giercowania po necie… ciezej jest juz np. ze sluchaniem radia w dobrej jakosci stereo.

neo+ 128 uzywa moj brat, nie narzeka na to. ale on tez nie zasysa caly czas np. z p2p, jak nieraz kopiuje cos z mojego serwerka FTP to zasysa z max transferem…

wada w neo+ moze byc predkosc wysylania danych 64Kbit.

i dla przykladu moj transfer ze stycznia… www, email (czesto wieksze maile z fotkami z cyfrowki), giercowanie, jakies instalki (nieraz wieksze pliki)… jest koniec miesiaca, a ja zassalem niecale 4GB

capture_01262005_102516.png

a tak to sie mniejwiecej rozlozylo od marca tamtego roku… caly czas mowie o limicie na przesyl danych.

capture_01262005_103709.png

(Jablek 88) #15

nie kupuj , kup sobie radiówke . :!: :!:

(Dodresiarza) #16

Radiówki sa przewaznie do bani - powieje wiaterek i po radióce, no chyba że na nowszych technologiach ale to raczej nie w Polsce wyjatek to duze miasta.

(Damian) #17

A to nie prawda…Czy deszcz,czy wiatr, czy śnieg w sygnale mam nieduże wachania… Jedyne problemy jakie są to jak Admin coś napmiesza :smiley:

(X Studio) #18

jeśli masz jakikolwiek wybór to go wybierz. Neo to jedna wielka porażka, mam w firmie; problemy dosłownie ze wszystkim począwszy od tego że raz na 2 tygodnie niedziała bo TPSA coś miesza albo deszcz spadł. Transfery mizerne, problemy z niektórymi serverami FTP itd…

pozdro

(Giecik) #19

Kupuj neo i juz

(Mateusz Stys) #20

ja powiem tak mam neo 128 i do ogladanie stron jest ok a co do sciagania plików to z malymi plikami nie ma problemu a duze to zalezy musze powiedziec ze tu trzeba miec rtoche farta mam filmy kture mi sie sciagaja juz chyba z miesiac przyczyna jest albo zbyt duza kolejka do filmu albo jak juz sie dorwe do sciagania to w 1 momecie sciaga sie terz 5 innych filmów i transfer kazdego wychodzi po 1-2 kbps a ostatnio terz sciagalem film i w jakies 4-5 godzin sciaglem 50% wiec mysle ze jak na neo to zarabiscie