Czy warto kupic Neostrade TP 128 kb/s? Pomóżcie!

Zastanawiam się czy kupić Neostrade TP 128 kb/s? Prosze pomóżcie mi w wyborze. Powiedzcie mi też czy ona ciągnie ciągle 128 kb/s czy też mniej a jak tak to ile ?? Dzięki za pomoc! Pozdro @ll !!

Z taką prędkością ciągnie Neo 1Mb. :smiley:

A 128 kb/s ciągnie dwa razy szybciej niż modem…

Oj, nie warto…

Witam,

przecież nie napisał 128 kB/s. :wink:

ja nie narzekam. Ale niektórzy bardzo…

To zależy czego oczekujesz od neostrady 128. Jesli chcesz ją mieć głównie dla otwierania stron, bez perspetkywy ściągania dużych plików np. fimów możesz ją śmiało brać, tak samo sprawdzi się w firmie. Również sprawdzi się w grach typyu CS, ale jak już pisałem sciąganie zajmuje wiele czasu. O ile mnie pamięć nie myli m ona jak wszystkie ograniczony tranfer, po którego przekroczeniu prędkośc spada do 32. Jeśli więc nie chcesz ściągać lub potrzebujesz do firmy bierz śmiało w innym wypadku warto się zastanowić na 512. Kwestia portfela i tego do czego ją potrzebujesz.

zależy to od tego czy masz jeszcze inne wyjście założyc sobie neta. Np radiówkę. Jeżeli tak to bierz ją a NEO sobie odpuść. Ja miałem wybór i teraz żałuję ale jak skończy mi się umowa to przechodzę na radiówkę bez żadnych limitów. :smiley:

Na neo ogólnie nie narzekam a mam 128. Max transfer jaki uzyskuje to 15-16 KB/s.

Oj z innymi możliwościami dostępu bym uwazał. Jeśli takie sa najpeirw sprawdz je w praniu, czyli idz do znajomego ktory takowa ma. Moj znajomy wpakowal sie w radiowke ktora chodzila bardzo wolno, mimo rzekomego szybkiego łacza. Odobiscie polecam chello ale musisz miec dostep do kablowki bo to na niej dziala. Jest idealne. Pozdrawiam!

niedawno przerabiałem identyczny problem!!

i tak jak koledzy piszą jeżeli chcesz mieć Neo do surfowania po necie i zagrania w coś od czasu do czasu to śmiało zakładaj, ale licz się z 7GB miesięcznym limitem za 59zł :!:

warto przemyśleć ofertę 512 kb/s tutaj masz już o wiele wiele szybciej i limit 15 GB… tylko cena wzrasta niemal 100% (99zł)… ja zdecydowałem się na Neo512 i czekam teraz na sprawdzenie linii itp.

Ja mam Neo128 i w zupełności mi ona wystarcza. A gra 750Mb ściągała mi się 15 godzin :smiley: (toche duzo ale i tak Neo mi odpowiada) :lol:

osobiście przetestowałem tę opcję neo i powiem że nie jest takie to złe jak za te pieniążki :slight_smile:

Za tą kasę to to jest badziewie do potęgi n-tej. Jednak żyjemy w takim a nie innym kraju. Dlaczego uważam że jest za drogo? Ograniczony transfer do 7 GB mała prędkość. Cena jest wynikiem polityki monopolistycznej TPSA jednak i tak dobrze się stało że neo potaniała. Mimo wszystko za stosunek ceny do zarobków w Chuinach czy Niemczech mięlibyście wypasa, a nie smieszne neo. :evil:

Jednak popatrz na moje wcześniejsze posty i wtedy sam zadecyduj, bowiem żyjemy w Polsce a nie USA i jak na nasze warunki neo 128 to podstawa ponizej ktorej nie oplaca sie schodzic.

Lepiej sobie kup Dialnet DSL 1…:stuck_out_tongue:

Montaż 96zł…

Abonament: 99zł/m-c (umowa na rok)

Info:

0 ograniczeń, 1024kb/sek…(1MB)

SUPER! !!

No ale musisz miec Dialog…

Info: 0801 700 700

(Koszt całego połączenia 35gr)

edit.

Ehh, zagalopowalem sie…promocja skonczyla sie…

Teraz abonament chyba z 150 a montaz 400…

Całe szczęscie ze ja zalapalem sie na te lepsze warunki :slight_smile:

A ci co sie nie zalapali - zalujcie! !!

A skąd wiesz czy kolega mieszka w okolicach Wrocławia ??

Gdzie ma zasięg telefonia DIALOG.

Dialog nie jest tylko w okolicach Wrocławia ja mieszkam pod Łodzią i w ciągu tego tygodnia właśnie zakładam Dialet 1MB

btw. Promocja jest przedłużona do 1 marca :wink:

tez uzywam lacza z dialogu… uzywam jeszcze ISDN 128Kbit… mieszkam stosunkowo daleko od wroclawia i od kilku lat jest tutaj telefonia dialog.

a co do lacza o takiej predkosci, jezeli nie nastawiasz sie na ciagle sciaganie duzych plikow (plik 700MB sciaga sie okolo 13 godzin), ze wzgledow niezbyt duzej predkosci i pewnych ograniczen co do limitu to jest to lacze wystarczajace do wygodnego poruszania sie po stronkach www, odbierania/wysylania maili, giercowania po necie… ciezej jest juz np. ze sluchaniem radia w dobrej jakosci stereo.

neo+ 128 uzywa moj brat, nie narzeka na to. ale on tez nie zasysa caly czas np. z p2p, jak nieraz kopiuje cos z mojego serwerka FTP to zasysa z max transferem…

wada w neo+ moze byc predkosc wysylania danych 64Kbit.

i dla przykladu moj transfer ze stycznia… www, email (czesto wieksze maile z fotkami z cyfrowki), giercowanie, jakies instalki (nieraz wieksze pliki)… jest koniec miesiaca, a ja zassalem niecale 4GB

capture_01262005_102516.png

a tak to sie mniejwiecej rozlozylo od marca tamtego roku… caly czas mowie o limicie na przesyl danych.

capture_01262005_103709.png

nie kupuj , kup sobie radiówke . :!: :!:

Radiówki sa przewaznie do bani - powieje wiaterek i po radióce, no chyba że na nowszych technologiach ale to raczej nie w Polsce wyjatek to duze miasta.

A to nie prawda…Czy deszcz,czy wiatr, czy śnieg w sygnale mam nieduże wachania… Jedyne problemy jakie są to jak Admin coś napmiesza :smiley:

jeśli masz jakikolwiek wybór to go wybierz. Neo to jedna wielka porażka, mam w firmie; problemy dosłownie ze wszystkim począwszy od tego że raz na 2 tygodnie niedziała bo TPSA coś miesza albo deszcz spadł. Transfery mizerne, problemy z niektórymi serverami FTP itd…

pozdro

Kupuj neo i juz

ja powiem tak mam neo 128 i do ogladanie stron jest ok a co do sciagania plików to z malymi plikami nie ma problemu a duze to zalezy musze powiedziec ze tu trzeba miec rtoche farta mam filmy kture mi sie sciagaja juz chyba z miesiac przyczyna jest albo zbyt duza kolejka do filmu albo jak juz sie dorwe do sciagania to w 1 momecie sciaga sie terz 5 innych filmów i transfer kazdego wychodzi po 1-2 kbps a ostatnio terz sciagalem film i w jakies 4-5 godzin sciaglem 50% wiec mysle ze jak na neo to zarabiscie