Czy warto kupic Neostrade TP 128 kb/s? Pomóżcie!

Ja mam własnie tą neostrade od pół roku i działa całkiem dobrze, czasami wywala monit że urzytkownik został odłaczony od usługi ale to chyba dla tego ze mieszkam zadaleko(dzis sie dowiedziałem na forum ze to temu :wink: ) ogólnie nie jest zła do przeglądania stonek, bo jak zamierzasz ściągac programami typu P2P to juz jest taka sobie. O spadki transferu sie nie mart bo ja np mam aż 143kb\s przez cały czas:) a z max prędkościa z jaką udało mi sie sciagac to było 19kB\s ->pozdrawiam

neo 128 raczej nie bierz ja korzystem z tej uslugi TPSA i nie jestem zadowolony limit 7 gb konczy sie w polowie miesiaca nie wiem moim zdaniem jezeli brac juz neo to 512 i w zwyz:)

i myslisz, ze jak bedziesz mial 4x szybsze lacze i niewiele wiekszy limit to nie wykorzystasz tego?

dla ciebie to potrzebne raczej lacze bez limitow… np. takie jak moje… DialNet DSL z telefonii dialog… 1Mbit, bez zadnych ograniczen.

Jak nie jest “pożeraczem” internetu i nie sciąga wszystkiego co tylko na drzewo nie ucieka.:lol: to limit 15 GB na 512 kb/s mu wystarczy.

Ewentulanie nie duzo drożesze od 0,5 mbit jest 1 mega a limitu ma 25 GB.

Ja mam 512 kb/s i limit mi wystarxcza mimo ze z p2p korzystam codziennie.

Poprostu nie sciągam wszystkiego jak leci,a tylko godne uwagi pozycje.

ja na twoim miejscu brałbym neo posiadam je od czerwca tego roku wiec nie długo. Jeszcze ani razu nie miałem problemu z połączeniem się oraz by mnie wywalało z netu, co do limitu to programik AutoConnect rozłożył mi te 7Gb na ok 230MB dziennie wiec nie jest źle, limit na razie tylko raz przekorczyłem (brakło mi 2 dni do końca miecha) co do prędkości to z sieci bittorrent jedzie i na max tj 16KB/s ze stronek www tak samo wiec jesetm zadowolony. PS. 1cd jedzie ok 15h.

odpisywalem osobie, ktora neo128 wykorzystuje w 2 tygodnie.

a ja dodam ze neo 128 jest dla tych raczej mniej wymagajacych uzytkownikow … jak to juz ktos wspomnial z reszta

sam jestem posiadaczem neo128 od ponad pol roku i jeszcze ani razu nawet na sekunde nie mialem sytułacji ze nie moglem sie polaczyc tak samo dobrze jest z transferem … zawsze jest to deklarowane 16kb/s (oczywiscie zalezy skad ssiesz :wink:

a za ta kwote to do grania przegladania stron i ssania malych plikow wystarcza w zupelnosci

pZd

ja ci proponuje teraz jest promocja, podpisz umowe z neo na wariant 256 nie 128, a zapłacisz dokładnie tyle samo jak za 128 :smiley:

No to jest juz korzystniejsze tylko ten limit. :roll: Sam mam Neo 128 no i wcale nie jest takie złe. Nigdy jeszcze nie miałem przerw, net mam zawsze. Ale jak by u mnie było Chello to bym od razu przeszedł.

Panowie archeolodzy

Jak ja bym miał tyle czekać z wyborem to bym wolał pochlastać się szarym mydłem :!: :!: :!: