Czy warto kupic podkladke pod a4tech x7


(Badurs) #1

Witam

Przepraszam MODERATOROW za brak polskich znakow ale nie pracuje na polskiej klawiaturze

Czy warto kupic ta podkladke

http://www.allegro.pl/item336053357_ste ... ys24h.html do myszki na laserze x7 od a4tech i czy poprawi ona komfort


(Longhorn2009) #2

Ogólnie myszki laserowe są bardzo precyzyjne i do działania nie potrzebują dodatkowych podkładek. Zakup więc podkładki (do myszki laserowej) jest zbędny. Jej precyzja nie polepszyłaby się, a co co komfortu to musisz ocenić sam, chociaż ja nie lubię korzystać z podkładek.


(skromny00) #3

no podobno dla gracy jest to najlepsza podkładka


(Pingwinkowo) #4

Ja przed chwilą otrzymałem taką podkładke :stuck_out_tongue: Szczerze, nie widze żadnej różnicy :lol:


(Adalbert) #5

Osobiście posiadam właśnie taką podkładkę, i nawet razem ze starą myszką z kulką odczułem większy komfort. Podkładka nie zużywa się tak jak zwykłe plastiki (wyślizganie) i trzyma się ładnie tam gdzie ją położę. Pod obecnym laserem też ładnie pracuje. Jeżeli planujesz kupno nowej podkładki trochę lepszej niż zwykłe plastiki, ale bez przesady, to wydaje mi się że ten produkt będzie dobrym wyborem. Ale jeżeli masz działający niewyślizgany plastik i nie zauważasz znaczącego braku komfortu w korzystaniu to chyba lepiej poczekać, aż obecna podkładka się zużyje.

http://twojepc.pl/news8968.html - podkładka chyba identyczna, tyle że inny rozmiar i wytłoczony znaczek


(Jarek Maj) #6

Mam mysz a4techa x-710F i działa ona z podkładką dużo lepiej niż z blatem biurka . Myska chodzi lżej gładziej i mniej sie brudzą ślizgacze myszki. Moja podkładka -> mimo że nie wygląda okazale jest bardzo dobrej jakości :wink: http://www.znak.pl/index.php?cid=1&scid ... id=PodZNAK