Czy warto kupić ten komputer?

Mam możliwość kupna tego komputera, powiedzcie, czy jest to dobry sprzęt i pogram w nim np. w fife 13 ?

przedmiotem sprzedarzy jest komputer stacjonarny FIRECOM. posaida jeszcze rok gwarancji. parametry: Płyta główna ASUS M2N68-AM SE2; Chip NVida; Procesor AMD Sempron 140 2.7 GHz; pamięć RAM DDR2 2GB; dysk twardy 500 GB S-ATA; nagrywarka DVD+/-RW: LG; karta grafiki ATI 4350 512 MB; porty USB 6szt; obudowa ATX MINI 420W. system operacyjny Windows XP. możliwość kupna z monitorem, klawiaturą i myszką.

Cena to 400 zł

Cześć

Moim zdaniem sprzęt nie wart zainteresowania ponieważ jest na starych podzespołach. Jeżeli już coś kupować to w miarę nowego, co w przyszłości będziemy mogli łatwo rozbudować.

STOP GOTOWCOM!

Na tym sprzęcie w nic nie pograsz, karta graficzna zamontowana w nim to szajs do oglądania filmów. I tak jak przedmówca napisał, nie warto inwestować już w starą platformę, ewentualna dalsza rozbudowa będzie nieopłacalna.

Cena, patrząc na parametry komputera, jest atrakcyjna. Niestety sprzęt nie jest zbyt szybki, starsze - mniej wymagające gry zadziałają - ale dla nowych sprzęt może okazać się za słaby (i jak napisał przedmówca, modernizacja nie będzie opłacalna).