Czy warto kupić ten komputer?

Coś już wiadomo?

Spokojnie to nie trwa 5 sekund obejrzy sobie to tak zapobiegawczo Allegro 2 tyś złotych

Dobrze to mam czekać??:slight_smile:

A ten komputer od morele to oni zbudowali??https://www.morele.net/komputer-morele-kaby-g1300-1437249/ warto ?? W opinii piszą że dobry nawet do CS go gier:) ?? Zasilacz dobry??

Tylko do ilu GB ram wejdzie??

Jeżeli za tyle chcesz kupić komputer, to preferuję kupno dobrego laptopa. I będziesz miał o wiele lepsze parametry od tego zestawu, co podałeś.

Nie,nie warto!
Zajrzyj na pure.pc ,masz tam gotowe zestawy do określonych kwot.
Za 1500 masz już na procesorze Pentium G4600 z grafiką 1050.
Te zestawy co podałeś jedynie internet muzyka,filmy nic poza tym.
A tamta karta 1030 to crap.

ale potem z czasem go ulepszę co podałem z linka z morele

Tak się nie da. Komputery swoje kosztują i albo bawisz się w jednorazowy badziew, albo myślisz przyszłościowo.

To:

lub to:

A potem zbierasz na kartę graficzną. W pierwszej opcji na start takie gry jak CS:GO, Overwatch i inne mniej wymagające sobie pograsz:

Pamiętać trzeba tylko, żeby poprosić X-Kom o aktualizację biosu w przypadku Ryzen. Robią to zdaje się jeszcze za darmo.

I nie pisz posta pod postem, tylko edytuj wcześniejszy.

ale ja narazie chce do 1300 zł a potem po roku ulepsze w lepszy procesor i grafike i ram bo ja taki bogaty nie jestem

Weź na raty 0%, wyjdziesz na tym o wiele lepiej niż kupowanie szrota i martwienie się czy za rok coś do niego dołożysz.

A jak nie może brać na raty np nie pracuje lub coś innego . Piszą takie komentarze bo mają ten komputer i im wystarcza mi mój 10 latek też starcza chodź ma swoje odchyły od normy i myślę nad nowym

Ja tu widzę potrzebę zakupu sprzętu do grania, a to swoje jednak będzie kosztowało. Kupowanie szrotu, tylko po to aby mieć mija się z celem, bo za rok, dwa wydajność zestawu będzie słaba. Potem możliwości rozbudowy będą znikome co znowu będzie wymagało włożenia dużych pieniędzy.

Ceny podzespołów są takie, jakie są i nic z tym nie zrobisz. Proponuję mój pierwszy zestaw na Ryzen, bo przynajmniej w mniejsze gry będzie można pograć do czasu zakupu karty graficznej.

Troszkę taniej